Düşük Faizli 5 Bin TL, 15 Bin TL, 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi 36 Ay Taksitle Veriliyor

Nakit ihtiyacı hisseden vatandaşlar kredi çekmenin yollarını araştırıyorlar. Anında ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank, müşterilerine oldukça kolay şartlarda finansman desteği sağlıyor. İşte Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri...

Düşük Faizli 5 Bin TL, 15 Bin TL, 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi 36 Ay Taksitle Veriliyor
Türkiye'de ekonomik gelişmeler vatandaşların bütçelerindeki açıkları daha da arttırmaya devam ediyor. Oldukça sıkıntılı bir ekonomik süreçten geçilirken hayat pahalılığı insanları zorlamayı sürdürüyor. Yaşanan bu gelişmelerle beraber nakit ihtiyaçları ise zirve yaptı. Bütçelerini çevirmek zorunda olan vatandaşlar ek kaynak yaratarak bunu sağlayabiliyorlar. Bu ek kaynak ise genellikle bankalar tarafından verilen ihtiyaç kredileri oluyor.

İhtiyaç kredilerindeki taksit imkanı vatandaşlara cazip gelirken borçların ötelenmesi geçici de olsa insanlara bir an olsun nefes aldırmaya yetiyor. Bankalarda yaşanan bu gelişmeler ışığında ihtiyaç kredilerine cazip imkanlar, kolay erişim, hızlı kredi gibi detayları ekliyorlar. Finansman desteği hisseden vatandaşlar da bankalara başvurarak hemen kredi kullanıp ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Türkiye'de bir süredir ihtiyaç kredisi kampanyası ile öne çıkan bankaların başında QNB Finansbank geliyor. QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşteriler nakit desteklerini karşılayabiliyorlar. Cazip imkanlar, kolay ödeme seçenekleri gibi detaylarla fırsata dönen QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyaları için oldukça yüksek miktarda talep gösteriliyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere bankacılık piyasasının en düşük faizlerinden birisi uygulanıyor. Müşteriler aylık yüzde 1,49'dan başlayan faiz oranları ile 5 Bin TL, 10 Bin TL, 15 Bin TL, 30 Bin TL miktarlarında kredi kullanabiliyorlar. Ayrıca kredi miktarı konusunda müşterinin talebi esas alınıyor. Banka tarafından müşteriler ihtiyaç kredileri 36 ay taksitle veriliyor. İhtiyaç kredisini kullanan müşteriler geri ödemeyi 36 ay içerisinde kolay bir şekilde aydan aya yapıyorlar.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar en çok kredi hesaplaması konusundaki bilgilere erişmek istiyorlar. Müşteriler 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullandıklarında bankaya her ay 568 TL kredi taksiti ödüyorlar. 3 yıl boyunca aydan aya ödemeye yapan müşteriler vade sonunda toplam 20.471 TL kredi ödemesi yapmış oluyor. Bu kredi hesaplaması ile müşteriler ana para haricinde bankaya 5.471 TL ekstra ödeme yapmış oluyorlar.QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar bu başvuru işlemlerinin yolunu araştırıyorlar. Bankanın tüm kanalları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulabiliyor. Dijital kanallarda hızlı bir şekilde kredi başvuru yapılırken banka şubelerinden de yine kredi başvuruları alınabiliyor. Ayrıca SMS yoluyla da ihtiyaç kredisi ön başvurusu kabul ediliyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)