Düşük Faizli Dijital Kredi Rekora Koşuyor! Şubeye Bile Gitmeden Ziraat Bankası 50 Bin TL Kredi Veriyor!

İhtiyaçlarını karşılamak ve nakit akışlarını düzene sokmak isteyen vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak için araştırma yapıyorlar. En kolay kredi veren bankaları daha çok tercih eden vatandaşlar bu şekilde finansal problemlerine çözüm buluyorlar. Ziraat Bankası da dijital kredi ile kolay bir şekilde müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyor. 

Düşük Faizli Dijital Kredi Rekora Koşuyor! Şubeye Bile Gitmeden Ziraat Bankası 50 Bin TL Kredi Veriyor!

Türkiye'de vatandaşlar kredi seçeneklerini sürekli olarak araştırıyorlar.İhtiyaçlarını karşılamak veya borçlarını ödeyerek ekonomik olarak feraha ermek isteyen vatandaşlar ihtiyaç kredisi arayışlarını sürdürüyorlar. İhtiyaç krrdisi kullanımında vatandaşları en çok cezbeden özelliklerden birisi de kolay bir şekilde kredi kullanabilmek oluyor. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç kredisi kullanım imkanı veren bankalar diğerilerinin bir adım önüne geçiyorlar.

ZİRAAT BANKASI DİJİTAL KREDİ

Ziraat Bankası da kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere çeşitli kredi programları sunuluyor. Ancak son dönemlerde en çok tercih edilen kredi seçeneği dijital kredi oldu. Gerek pandemi etkisi gerekse de vatandaşların yoğunluğu nedeni ile banka şubesine gitmeden kredi kullanma imkanı sunan dijital kredi çok tercih edilen bankacılık ürünlerinden birisi haline geldi. 

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası'nın çeşitli avantajlarla müşterilere sunduğu dijital kredinin şartları merak ediliyor. Dijital kredi kullanmak isteyenler bunu online olarak gerçekleştirebiliyorlar. Ziraat Bankası'nın internet şubesi veya Ziraat Mobil üzerinden dijital kredi işlemleri çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Başvuruları bu yoılla gerçekleştiren müşteriler 36 aya kadar vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi  kullanabiliyorlar. 

Ziraat Bankası'na internet veya mobil şube üzerinden dijital kredi başvurusu yapan müşterilerin kredi talepleri kısa bir sürede onaylanıyor. Onaylanan kredi tutarları ise müşterilerin vadesiz banka hesaplarına anında aktarılıyor. Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre müşterilere dijital kredide hayat sigortası da yapılıyor. 

50 BİN TL DİJİTAL KREDİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası'ndan 50 Bin TL dijital kredi kullanmak için başvuru yapan vatandaşlara sunulan maliyet tablosu merak ediliyor. Buna göre müşteriler 36 ay vadeli 50 Bin TL dijital krediyi aylık 1.902 TL taksitle kullanabiliyorlar. Bu kredide müşterilere aylık yüzde 1,51 kredi faizi uygulanıyor. Kredi başvurusu onaylanan müşteriler talep ettikleri kredi tutarını saniyeler içerisinde vadesiz hesaplarına aktarabiliyorlar.

Yorumlar (0)