Düşük Kredi Bekleyenler Dikkat! 0.69 Oranla 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası, Listede Yer Alan Evler için Geçerli

Düşük faiz oranıyla konut kredisi bekleyenler için bankalar özel kredi ve finansman kampanyalarını duyurmaya başladılar.

Düşük Kredi Bekleyenler Dikkat! 0.69 Oranla 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası, Listede Yer Alan Evler için Geçerli

Düşük faiz oranıyla konut kredisi bekleyenler için bankalar özel kredi ve finansman kampanyalarını duyurmaya başladılar. Merkez Bankası'nın bu alanda uyguladığı son adımlar nedeniyle faiz oranlarını artıran bankalar müşterilerine farklı imkanlar sağlıyorlar. Kış dönemi öncesinde sunulan en önemli imkanlardan bir tanesi de banka gayrimenkul alımları için geçerli. İşte 120 ay vadeyle 0.99 oranla kredi kullanımına ilişkin detaylar.

Bankaların son dönemlerde sunduğu en düşük faiz oranlı konut kredisi kampanyaları, kendilerine ait banka konutlarının satışlarında geçerli oluyor. Bu kapsamda tüm bankalar özel fırsatlarla müşterilerinin karşılarına çıkıyorlar. Ev alacak olan müşterileri için çok özel kampanya sunan bankalardan bir tanesi de Türkiye Finans Katılım Bankası oldu. Banka müşterilerine hem 0.69 gibi çok düşük bir oranla finansman hemde vade farkı olmadan 120 ay vade imkanı sunuyor. 0.69 ORANLAR 120 AY VADELİ KONUT FİNANSMANITürkiye Finans Katılım Bankası tarafından sunulan konut finansmanı tüm konut alımlarında geçerli değil. 0.69 kar payı oranları finansman için detaylı açıklamada bulunan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu kar payı oranlarının sadece banka gayrimenkulleri alımlarında geçerli olduığunu ve müşterilerin bankanın resmi web sitesinden ilan edilen bu konutlardan almak istediklerinde bu finansmandan faydalanabileceğini bildirdi. Mülkiyeti Türkiye Finans Katılım Bankası'na ait olan evlerin satışlarına başvuruda bulunacak ve ihale süreci sonunda evi alacak olan vatandaşlar talep etmeleri durumunda bu finansman için başvuru yapabilecekler. FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ* Türkiye Finans Katılım Bankası banka gayrimenkulleri finansmanı için yüzde 0.69 kar payı uyguluyor.* Konut finansmanı standart konut finansmanı özellikleriyle sunuluyor. Bu özelliklere göre müşteriler 120 ay vade imkanından faydalanabiliyorlar.* Bankanın konut finansmanı kullanım limiti alınan evin değerinin yüzde 80'i kadar.* Banka müşterilerine ayrıca esnek ödeme seçenekleri sunuyor. KONUT LİSTESİ VE BAŞVURU İŞLEMLERİTürkiye Finans Katılım Bankası'nın resmi sitesinden ilan edilen konut satışlarına ilişkin listeyi aşağıda paylaşıyoruz. Bu listeden yer alan konutlardan alacak ev sahibi olmak isteyenler yukarıda yer alan finansman özelliklerinden faydalanabilirler.Konut Finansmanı başvuru işlemleri için müşterilerin banka şubelerine gitmeleri gerekiyor. Ayrıca bankanın internet bankacılığı hizmetlerinden konut satışları için teklif sunulabilir, ihale süreci takip edilebilir. Emlak365.com


Yorumlar (0)