Emekli Maaş Müşterilerine Avantajlı Oranlarla Devlet Bankaları Kredisi

Bankalar emekli maaş müşterilerine özel kredi imkanları sunuyorlar.

Emekli Maaş Müşterilerine Avantajlı Oranlarla Devlet Bankaları Kredisi

Bankalar emekli maaş müşterilerine özel kredi imkanları sunuyorlar. Emekli müşterilerin borçlarını otomatik ödeme talimatı vermesi ve ek bankacılık işlemleri kullanması durumunda kredi avantajları artabiliyor. Devlet bankalarından Halkbank ve Ziraat Bankası'da bu alanda özel kredi imkanı sunan bankalar arasında yer alıyor.

Halkbank ve Ziraat Bankası ayrı ayrı sundukları kredi paketleri ile emekli müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını gideriyorlar. HALKBANK'IN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİHalkbank emeklilere iki ayır kredi olanağı sunuyor. Birinci düşük limitli kredi kullanımlarına özel verilen Mini Emekli Kredisi. İkinci kredi ise çok yüksek limitli mutlu emekli ihtiyaç kredisi. İki kredi kampanyasında da müşterilerine esnek ödeme yöntemleri ve 36 ay vade imkanı sağlayan banka kredi faiz oranlarını daynı şekilde uyguluyor. * Halkbank mini emekli ihtiyaç kredisi kullanım limiti 5 bin TL olurken en uzun vade süreci 36 ay. * Halkbak yüksek limitle kredi kullanacak olan müşterilerine 100.000 TL'ye kadar mutlu emekli kredisi veriyor. Vade süreci mini emekli kredisinde olduğu gibi 36 ay. Halkbank'ın 5.000 TL limitli mini emekli kredisi ile 100.000 TL limitli mutlu emekli kredisi faiz oranları yüzde 1.38 olarak uygulanıyor. Eğer müşteriler mutlu emekli ihtiyaç kredisinde kredi tahsis ücreti ödemek istemeden kredi kullanmak isterlerse faiz oranı yüzde 1.43 olacak. 

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ KREDİSİZiraat Bankasının emeklilere özel kredi paketinde hem ihtiyaç kredisi hemde konut kredisi bulunuyor. Ziraat Bankası müşterilerine yüzde 1.38 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Aşağıda yer alan tabloda olduğu gibi konut kredisi faiz oranları da yüzde 0.99'dan başlıyor. 

Emlak365.com


Yorumlar (0)