Emeklilere 192 TL Taksitle Anında 5 Bin TL Mini Kredi Halkbank'ta

Türkiye'de emekli müşteri portföyü olarak en gelişmiş bankaların başında gelen Halkbank tarafından emeklilere özel kredi kampanyaları devam ediyor. Emekli vatandaşlar acil nakit ihtiyaçlarını Emekli Mini Kredi kampanyası ile giderebiliyorlar. Peki Halkbank Emekli Mini Kredi Kampanyası'nın özellikleri nelerdir?

Emeklilere 192 TL Taksitle Anında 5 Bin TL Mini Kredi Halkbank'ta

Türkiye'de emekli vatandaşların yoğun olarak kullandığı bankaların başında Halkbank geliyor. Halkbank'ın emekli maaş müşterilerinin sayısının oldukça fazla olduğu bankacılık sektöründe biliniyor. Halkbank da emekli müşterilerini memnun edebilmek için onlara özel bankacılık ürünlerini sürekli geliştirmeye ve emeklilere finansal çözümler üretmeye devam ediyor. 

Halkbank'ın emekli müşteriler için sunduğu imkanlardan birisi de Emekli Mini Kredi Kampanyası oldu. Bu kampanyadan yararlanan emekli vatandaşlar acil nakit ihtiyaçlarına hiç sorun yaşamadan çözüm bulabiliyorlar. Emekli mini kredi ile emekli maaş müşterileri anında kredi tutarlarını bankalarından çekebiliyorlar. Bu şekilde acil nakit ihtiyaçlarına da çok kolay bir çözüm üretiliyor. 

EMEKLİ MİNİ KREDİ NEDİR?

Halkbank Emekli Mini Kredi Kampanyası'nın bazı özellikleri bulunmaktadır. Öncelikle bu kampanyadan yararlanabilmek için emekli vatandaşlar emekli maaşlarını ya Halkbank'tan almamlılar ya da Halkbank'a taşıma taahhüdü vermeliler. Bu şartı yerine getiren emekli müşterilere kampanya kapsamında 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. 

Emekli Mini Kredi Kampanyası ile emekli müşteriler en fazla 5 Bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Bu ihtiyaç kredisi 36 ay vadeli olurken aylık faiz oranının ise yüzde 1,58 olduğu açıklandı. Uygun geri ödeme koşulları da emeklilere tanınırken ödeme planı da emekli müşterilerin ödeyebilecekleri şekilde hazırlanabiliyor. 

KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ

Halkbank Emekli Mini Kredi Kampanyası kapsamında emekli müşteriler kullandıkları kredileri aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli şeklinde olan ödeme seçeneklerinden birisini tercih edebiliyorlar. 

5 BİN TL EMEKLİ MİNİ KREDİ TAKSİT HESAPLAMA

Halkbank'a Emekli Mini Kredi Kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi başvurusu yapan emekli müşterilere aylık yüzde 1,58 faiz uygulanıyor. Bu kapsamda 36 ay vadeli 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan emekliler bankaya her ay 192 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredi için emekli müşterilerde kredi tahsis ücreti olarak 26,25 TL ödeme alınıyor. 

Yorumlar (0)