Emeklilere 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Ziraat Bankası'ndan! Kampanyalı Faiz Oranlarıyla

Ziraat Bankası'nın emeklilere özel konut kredisi ve ihtiyaç kredisi kampanyaları bulunuyor. Emekli maaşlarını Ziraat Bankası bünyesinden alanlara sağlanan bu kredi kampanyalarında müşterilere düşük faiz ve esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.Ziraat Bankası'nın emekli maaş müşterilerine sunduğu kredi kampanyasında yer alan tüm bu olanakları sizlerle paylaşıyoruz.

Emeklilere 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Ziraat Bankası'ndan! Kampanyalı Faiz Oranlarıyla
Ziraat Bankası'nın emeklilere özel konut kredisi ve ihtiyaç kredisi kampanyaları bulunuyor. Emekli maaşlarını Ziraat Bankası bünyesinden alanlara sağlanan bu kredi kampanyalarında müşterilere düşük faiz ve esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.

Ziraat Bankası'nın emekli maaş müşterilerine sunduğu kredi kampanyasında yer alan tüm bu olanakları sizlerle paylaşıyoruz. İşte emeklilere özel ihtiyaç kredisi

ZİRAAT BANKASI'NDAN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ

Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen emeklilerin sağlamaları ilk koşul, maaşların bankadan alınması. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan yada 3 yıllık süre zarfı için alacağını taahhüt eden emekliler bankanın kredi kampanyasından faydalanabilir. Emekli maaşını bankaya taşıyacak olanlar banka şubelerinden kimlikleri ile kolay bir şekilde maaş taşıma işlemini yapaabilirler.

Bankanın resmi sitesinde ilan ettiği bir diğer koşul ise bankacılık işlemlerinin kullanılması. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilerin ilan edilen bankacılık ürünlerinden bazılarını kullanması gerektiğini bildirdi.

Bu şarta dair yapılan açıklamada, "Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir." bilgisi verildi.

KREDİ FAİZ ORANI VE ÖDEME BİLGİLERİ

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilere 36 ay vadeli ödeme planı sunuluyor. Aylık eşit taksit ödemesinin yanı sıra banka emeklilerin taleplerine göre esnek ödeme seçenekleri de sağlıyor. İhtiyaç kredisinde üst limit 100.000 TL olurken banka aylık yüzde 1.51 faiz uyguluyor.

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Maaşını Ziraat Bankası'ndan alan emekliler kredi başvurularını Ziraat Bankası mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden elektronik yapabilirler. Bunun dışında banka şubesine giderek bizzat kredi başvurusu da yapılabilir.
Yorumlar (0)