Emeklilere Halkbank'tan Uzun Vadeli Ve Düşük Faizli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de en çok emekli müşterisi olan bankalardan Halbank tarafından emeklilere yönelik ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi.

Emeklilere Halkbank'tan Uzun Vadeli Ve Düşük Faizli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de en çok emekli müşterisi olan bankalardan Halbank tarafından emeklilere yönelik ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Mutlu emekli ihtiyaç kredisi kampanyası ile maaşını Halkbank'tan alan emeklilere uygun şartlarda ihtiyaç kredisi veriliyor.

Türkiye'de emekli vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan olan Halkbank tarafından emekli müşterilere yönelik çok sayıda kampanya düzenlenmeye devam ediliyor. Nakit ihtiyacı yaşayan emekli vatandaşlar Halkbank aracılığı ile bu ihtiyaçlarını giderebiliyorlar.100.000 TL'YE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİHalkbank'ın mutlu emekli ihtiyaç kredisi kapsamında bankanın emekli müşterileri avantajlı şekilde ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Emekli müşerilerin bu krediden yararlanabilmeleri için emekli maaşlarını Halkbank aracılığı ile almaları gerekiyor. Bu şartı yerine getiren emeklilere 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilebiliyor.UZUN VADE DÜŞÜK FAİZMutlu emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında emekli müşterilere 60 aya kadar vade seçeneği ile kredi veriliyor. Bu kredi kampanyasında aylık faiz oranları ise yüzde 1,18'den başlıyor. Uygun faiz imkanı ile finansman desteği alan emeklilerin kredi ödemeleri her ay emekli maaşlarından kesiliyor ve müşterilerin ekstra ödeme işlemi yapmasına da gerek kalmıyor.BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?Emekli müşteriler mutlu emekli ihtiyaç kredisi başvurularını SMS yoluyla yapabildikleri gibi banka şubelerinden de gerçekleştirebiliyorlar. Kısa sürede sonuçlanan kredi başvuruları ile emekli müşteriler ihtiyaçları olan kredi tutarını kısa sürede alabiliyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)