Emeklilere İki Devlet Bankası'ndan Kredi! Ziraat Bankası ve Halkbank Emekli Kredileri

Ziraat Bankası ve Halkbank emeklilere özel kredi sağlayan bankalar arasında bulunuyor. Bu iki devlet bankası tarafından maaş müşterisi olmak kaydıyla sunulan ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve örnek ödeme tablolarını ele aldık. İşte nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar için sunulan tüm kredi koşulları.

Emeklilere İki Devlet Bankası'ndan Kredi! Ziraat Bankası ve Halkbank Emekli Kredileri

Emekli vatandaşlara hemen hemen her bankanın özel bir kredisi bulunuyor. 

Bu bankalar emeklilere sağladıkları bu kredilerde, emekli vatandaşların maaş müşterisi olmasını talep ediyor. Bu çerçevede kredi imkanı sunan sunan bu bankalardan ikisi de Ziraat Bankası ile Halkbank. Bu iki devlet bankasının sunduğu ihtiyaç kredisi olanakları haberimizde. 

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankasını emekli maaşı bünyesinden alan veya bundan sonraki süreçte almayı taahhüt edecek emekli müşterilerine Emeklinin Artısı Kredi Kampanyasını sunuyor. 

Emeklinin artısı kredi kampayası iki krediden oluşuyor. Emekliler bu kredi paketi ile ihtiyaç ve konut kredisi kullanabiliyorlar. Emeklinin artısı ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.12 olurken konut kredisi ile ev alacak emeklilere ise yüzde 0.87 faiz oranından kredi imkanı sunuluyor. 

60 ay vadeli emeklinin artısı kredisinde vatandaşlar esnek ödeme seçenekleri ile kredilerini ödeyebiliyorlar. Konut kredisi kullanacak olan vatandaşlar için ise en uzun vade imkanı 120 ay olarak duyuruldu. 

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank tarafından sağlanan mutlu emekli ihtiyaç kredisi yüksek limitiyle dikkat çekiyor. Bankanın sunduğu kredi imkanından dikkat çeken bir diğer nokta ise esnek ödeme seçenekleri.

Halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.12 olarak uygulanıyor. Vatandaşlar bu kredi kullanımlarında 60 ay vade imkanından faydalanabilirken ödemeler; Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak yapılabilir. 

Bankanın müşterilerine sunduğu kredi limiti ise 100.000 TL. 

Emlak365.com

Yorumlar (3)
ENGIN CEVAHIR 6 ay önce
BIRAKIN BU PALAVRALARI..EMEKLIYI YALANA DOYURDUNUZ .BEN DEFALARCA GITTIM DEVLETIN BANKASINA ..BIRAKIN KREDIYI ADAMLAR KIMSENIN YUZUNE BAKMIYOR.BEN INANMIYORUM.INANAN VARSA GITSIN DEVLET BANKASINA BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALSIN.
Sahin 6 ay önce
Önce ziraat bankası onceden konut kredisi cekenlere yapilandirma yapmadı onlari Allah havele ediyorum
Sahin 6 ay önce
Önce ziraat bankası onceden konut kredisi cekenlere yapilandirma yapmadı onlari Allah havele ediyorum