Emeklilere Kredi Kolaylığı! 3 Ayda Bir Ödemeli 10.000 TL Destek Devlet Bankalarından

Bankalar için oldukça önemli olan emekli maaş müşterilerine yeni fırsatlarla ihtiyaç kredisi devlet bankalarından geldi.

Emeklilere Kredi Kolaylığı! 3 Ayda Bir Ödemeli 10.000 TL Destek Devlet Bankalarından
Bankalar için oldukça önemli olan emekli maaş müşterilerine yeni fırsatlarla ihtiyaç kredisi devlet bankalarından geldi. 3 devlet bankası olan Halk Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından sağlanan bu kredi paketleri ödeme sürecine ek özel olanlar barındırıyor. Emeklilerin ekonomik durumları göz önünde bulundurularak oluşturulan ödeme planlarında 3 ayda bir taksit ödeme fırsatları veriliyor.

Ziraat Bankası - Emeklinin Artısı Kredi Kampanyası

Halk Bankası - Mutlu Emekli Kredi Kampanyası ve Mini Emekli Kredi Kampanyası

Vakıfbank - Taksitli İhtiyaç Kredisi Paketi

HALK BANKASI'NDAN EMEKLİLERE ÖZEL İKİ AYRI KREDİ PAKETİ

Halkbank emekli maaş müşterilerine, ihtiyaçlarına göre iki farklı kredi paketi sunuyor. Birinci kredi paketi düşük limitli krediler için mini kredi paketi, diğer ise yüksek limitli krediler için mutlu emekli kredisi. Bu kredi paketrinde sunulan imkanları ayrı ayrı sizlerle paylaşıyoruz.

Mini Emekli Kredisi

Halkbank mini emekli ihtiyaç kredisi maaşını banka bünyesinden alan yada Hallkbank'a aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilere sağlanır. Banka bu kredi paketinde 5.000 TL kredi limiti verir. Bu kredinin geri ödenmesinde aylık yüzde 1.56 faiz oranı uygulanır. Bunun yanında müşteriler ödemelerini 36 ay vade ile yapabilirler. Ödeme sürecinde emeklilere Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli seçenekler sunulur.

Mutlu Emekli Kredisi

Daha yüksek limitlerle kredi ihtiyacı olanlar için Halkbank'ın sağladığı bu kredi paketinde üst limit 100.000 TL'dir. Bu kredi paketi de emekli maaşını Halkbank'tan alanlar yada almayı taahhüt edenlere sağlanır. Mutlu emekli kredi paketinde emekliler ödemelerini Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak yapabilirler. Toplam 3 yıllık bir ödeme planı sunan banka talep eden müşterilerine ödeme erteleme olanağı da sunuyor.ZİRAAT BANKASI'NDAN KREDİ ÜRÜN PAKETİ

Ziraat Bankası'da emeklilere özel bir kredi paketi sunuyor. Konut kredisi ve ihtiyaç kredisinden oluşan bu kredi paketinde emekliler, özel ödeme seçenekleri ile ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. Müşterilerin aylık gelir durumuna göre bir ödeme planı oluşturan Ziraat Bankası 3 ayda bir ödeme seçeneği sağlıyor. Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisinde aylık faiz oranı yüzde 1.60 olup en uzun vade 36 aydır.

10.000 TL Ödeme Planı - Aylık Eşit Taksitli

3 ayda bir ödeme planı için aylık taksit tutarları 3 ile çarpılacak. Örneğin Vakıfbank'tan 3 ayda bir ödeme planıyla 10.000 TL kredi kullanacak bir müşteri ödemelerini 1143 TL taksitle ödeyecekler.

VAKIFBANK KREDİ ÜRÜNLERİ

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında emekli müşterilerine özel olanalar sunan bankalar arasında. Şubat ortasında yüzde 1.52 aylık faiz oranı sağlayan banka Ziraat Bankası ve Halkbank'ın sağladığı kredi ödeme olanaklarını da sağlıyor. Aylık eşit taksitli ödeme planı yanında 3 ayda bir ödeme planı sağlayan banka ayrıca artan, azalan taksitli ödeme planları da oluşturuyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)