Emeklilere Özel Günlük 14 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Emeklilere özel kredi veren bankalar arasında yer alan Şekerbank emekli ihtiyaç kredisi paketi ile günde 14 TL taksitle 10 bin lira nakit para desteği sunuldu. Şekerbank emekli ihtiyaç kredisi paketinin detayları haberimizde.

Emeklilere Özel Günlük 14 TL Taksitle 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Pandemi nedeni ile emeklilerin geçim sıkıntısı her geçen gün artmaya devam ederken bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları da yakından takip ediliyor. Emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasına katılan Şekerbank emekli maaş müşterisi olan kişilere yönelik yeni destek kampanyası açıkladı.

DOSYA MASRAFSIZ, DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Düzenlenen emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında dosya masrafsız, kredi tahsisi ücreti ödenmeden 36 aya varan vadelerle kredi kullanımına olanak sağlanacak.

Kampanyadan yararlanan kişilere 100 bin liraya varan tutarda ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunarken ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 2,09 olarak belirlendi.Düzenlenen kampanya kapsamında 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi desteği sağlanırken kullanılan kredi paketinde;

12 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 975 lira,

24 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 560 lira,

36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 425 lira olarak belirlendi. Böylelikle 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisinin günlük taksit tutarı 14 liraya denk geliyor.

ŞEKERBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için başlatılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Şekerbank emekli maaş müşterisi olmaları yeterli olacak. Emekli maaşını Şekerbank şubelerine taşıyan kişilerin yararlanabilecekleri ihtiyaç kredisi başvuruları Şekerbank şubeleri üzerinden kabul edilecek.

Başvuru yapan emekliler ilk olarak Şekerbank emekli maaşı taşıma işlemlerini tamamlarken ardından da 100 bin liraya kadar olan kredi taleplerini bankaya iletecekler.
Yorumlar (0)