İHTİYAÇ KREDİSİ

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Şekerbank'tan Günde 13 TL Taksitle 10 Bin TL Anında Kredi

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Şekerbank emekli maaş müşterisi olan kişilere özel yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile 36 ay vadeli nakit para desteği sunulacak...

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Şekerbank emekli maaş müşterisi olan kişilere özel yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile 36 ay vadeli nakit para desteği sunulacak…

Şekerbank emekli maaş müşterilerine yönelik olarak ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Düzenlenen kampanya kapsamında Şekerbank emekli maaşı müşterilerine özel düşük faizli nakit para desteği sunulacak. 

100 bin liraya kadar sunulan kredi destek paketi ile 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulacak, üstelik başlatılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişlere dosya masrafsız ihtiyaç kredisi verilecek. 

DOSYA MASRAFSIZ, DÜŞÜK FAİZLİ ANINDA 100 BİN TL KREDİ KULLANMA İMKANI 

Düzenlenen kampanya kapsamında Şekerbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekli maaş müşterilerine özel olarak dev destek kampanyası başlattı. Başlatılan kampanya kapsamınmda 100 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu ihtiyaç kredisi faiz oranı ise kampanyaya özel olarak yüzde 1.69 seviyesine çekildi. 

Üstelik ihtiyaç kredisi başvuru formu dolduran kişilerden Şekerbank kredi dosya masrafı ücreti de tahsil etmeyecek. Düzenlenen kampanya kapsamında kredi başvurusu yapan emekliler için aranılan tek şart maaşlarını Şekerbank şubeleri üzerinden almaları olacak. 

GÜNDE 13 TL TAKSİTLE 36 AY VADELİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi paketinde 12 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 947 TL olarak gerçekleşirken 24 ay vadeli kredi hesaplama işleminde aylık taksit tutarı 530 TL ve 36 ay vadeli kredi paketinde ise 394 TL olarak gerçekleşecek. Yani 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin günlük taksit tutarları 13 TL olarak gerçekleşecek.

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu emekli maaşını alan kişilerin maaş aldıkları banka şubeleri üzerinden yapılacak. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir