banner136

Emeklilere Özel Oranlarla Kredi Veren Devlet Bankaları

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara devlet bankalarının her biri özel kredi imkanı sunuyor. Bizlerde emeklilerin ihtiyaçlarına göre sunulan bu kredi kampanyalarını banka banka sizlerle paylaşıyoruz. İşte Ağustos 2020 dönemi emeklilere özel kredi veren veren bankalar ve faiz oranları listesi

Emeklilere Özel Oranlarla Kredi Veren Devlet Bankaları

Bankaların emekli olan veya emekli olacak olan vatandaşlara sunduğu avantajlı imkanlar bulunuyor. 

Sadece emekli vatandaşlara sağlanan bu imkanların başında düşük faiz oranı ile esnek ödeme seçenekleri geliyor. Bu imkanlardan faydalanacak olan vatandaşlar ise bazı şartları sağlamalılar. Devlet bankaları emekli vatandaşların maaş müşterisi olmalarını talep ediyor. 

EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ HALKBANK VE ZİRAAT BANKASI

Halkbank ve Ziraat Bankası emekli müşterilerine özel kredi sunuyorlar. Bu krediden faydalanmak için emeklilerin bu iki bankadan birinden maaş müşterisi olması gerekiyor. Yani emekli vatandaşların 3 yıllık süreç için maaşlarını bu devlet bankalarından almayı taahhüt etmeleri isteniyor. 

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı

Ziraat Bankası tarafından sağlanan emeklilere özel kredi emeklinin artısı kredi kampanyası. Emeklinin artısı kredi paketi konut kredisi ve ihtiyaç kredisinden oluşuyor. 

Banka müşterilerine 120 ay vadeli konut kredisini yüzde 0.94 faizle sağlıyor. İhtiyaç kredisinde emeklilere sunulan kredi faiz oranı ise yüzde 0.92. İhtiyaç kredisi için vatandaşlar 60 ay vade imkanından faydalanabilirler. 

Halkbank Mini Emekli ve Mutlu Emekli Kredi

Halkbank müşterilerine yüzde 0.92 faiz oranıyla mini emekli kredi sağlıyor. Bu kredi düşük limitli krediler için geçerli olup müşteriler ödemelerini 5 yıllık bir süreçte yapabilirler. Banka mini emekli kredisinde esnek ödeme seçenekleri sunuyor. 

Mutlu emekli ihtiyaç kredisi ise daha yüksek limitler için sağlanıyor. Banka emeklilere mutlu emekli ihtiyaç kredisini Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli seçenekleri ile sunuyor. Kredi kullanım limiti 100.000 TL olurken ödeme planı 60 ay vadeli olabiliyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)