Emeklilerin Borçlarını Kapatması için Düşük Faizli Kredi Fırsatı

Denizbank emekli müşterilerinin kredi borcu olması durumunda özle faiz oranları ile yapılandırdığını ilan etti.

Emeklilerin Borçlarını Kapatması için Düşük Faizli Kredi Fırsatı
Denizbank emekli müşterilerinin kredi borcu olması durumunda özle faiz oranları ile yapılandırdığını ilan etti. Bankanın müşterileri için sağladığı borç yapılandırma kredi faizleri kısa vadeli ödemelerde daha düşük düzeyde oluyor.

Emlak365.com - Denizbank emekli maaş müşterilerine özel bir kredi imkanı sunuyor. Sadece maaşını Denizbank şubelerinden alan emeklilerin faydalanabildiği kredi olanağında müşteriler daha önce kullanmış oldukları ihtiyaç kredilerini daha düşük faiz oranıyla yapılandırma imkanı yakalıyorlar. Denizbank'ın özel koşullar talep ettiği ve bu koşulları sağlayan müşterilerine sunduğu kredi kampanyasında yer alan oranları ve 10.000 TL kredi için yıllık maliyet tablosunu aktarıyoruz.

DENİZBANK'TAN EMEKLİLERE KREDİ FIRSATI

Denizbank tarafından sağlanan borç yapılandırma kredisi için Denizbank 2 farklı faiz oranı sunuyor. Bankanın herhangi bir kefil şartı olmadan sağladığı kredi için emeklilerden ön başvuru şartı da talep edilmiyor. Borç yapılandırma kredisi için bankanın maaş müşterisi olmak yeterli. Denizbank'ın sağladığı kredi olanağında yer alan faiz oranları ise kredi ödeme planına göre şekillenecek. Borcunu Denizbank şubelerinden yapılandıracaklar için sunulan faiz oranı seçenekleri ise şunlar;

* Kısa Vadeli Ödeme Planı için

Denizbank kısa vadeli ödeme planıyla borcunu yapılandıracak emekli maaş müşterilerine yüzde 1.24 faiz oranıyla borç yapılandırma kredisi veriyor. İlan edilen faiz oranı için sağlanan vade süreci 12 ay.

* Uzun Vadeli Ödeme Planı için

Müşteriler Denizbank şubelerinden daha uzun vadeli bir ödeme planıyla borç transfer kredisi kullanmak istediklerinde faiz oranı artacak. Bu durumda Denizbank müşterilerine yüzde 1.39 faiz oranı uygulayacak.

10.000 TL'NİN KISA VE UZUN VADELİ MALİYET TABLOSU

29 OCAK TARİHİNDE KAMPANYA SONA ERECEK

Denizbank emekli maaş müşterileri için sunduğu borç yapılandırma kredisi için son başvuru tarihini 29 Ocak olarak ilan etti. Müşteriler Ocak ayının sonuna kadar daha yüksek faiz oranlarıyla kullandıkları ihtiyaç kredisi borçlarını Denizbank aracılığıyla yapılandırabilecekler.
Yorumlar (0)