İHTİYAÇ KREDİSİ

En Düşük Faiz En Uygun Maliyetle 75.000 Lira Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Geldi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Güncel faiz oranlarını düşüren banka 75.000 Lira limitle kredi sağlayacağını duyurdu. İşte bankanın güncel ihtiyaç kredisi kampanyası ve 10.000 lira ve 75.000 lira için ödeme planları.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Güncel faiz oranlarını düşüren banka 75.000 Lira limitle kredi sağlayacağını duyurdu. İşte bankanın güncel ihtiyaç kredisi kampanyası ve 10.000 lira ve 75.000 lira için ödeme planları.

İhtiyaç kredisi kampanyaları yakın zamanda çok sayıda vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. 

Kış döneminde nakit ihtiyacı olanlar yüksek kredi maliyetleri arasında en uygun olanı ararken bu dönemde yeni bir kampanya geldi. QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden kredi faiz oranlarını güncellediğini ilan etti. 

QNB FİNANSBANK’TAN EN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

QNB Finansbank geçmiş dönemde sağladığı kredi olanaklarının tamamını yeniledi. Banka yeni dönemde müşterilerine çok daha düşük faiz oranıyla kredi sağlayacağını duyurdu. Ocak ayının kalan günlerinde geçerli olacak kredi özellikleri düşük faiz, ödeme erteleme ve esnek ödeme seçeneklerinden oluşuyor. 

Kredi Limiti

Şubeye gitmeden yapılacak başvurularda 75.000 TL limit sağlanıyor. Ancak şube üzerinden şahsen başvurularda daha yüksek limitle kredi kullanımı mümkün. 

Faiz Oranı

QNB Finansbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere yüzde 1.33 faiz oranıyla kredi sağlanıyor. Ocak ayı içerisinde sağlanan diğer faiz oranlarına bakıldığında en düşük ikinci sırada ki faiz oranının yüzde 1.45 olarak uygulandığı görülüyor. 

Ödeme Erteleme ve Çeşitli Ödeme Yöntemleri

Müşterilerinin kredi ödemelerinde 3 ay ödeme erteleme sağladığını da duyuran QNB Finansbank bunun yanında esnek ödeme seçenekleri de sunuyor. Müşteriler ihtiyaç kredisi kullanımlarında kendi aylık gelirlerine göre serbest ödemeli, balon ödemeli, artan, azalan ödemeli bir model üzerinden kredi borçlarını ödeyebilecekler.

36 Ay Vadeli 10.000 TL Kredi Ödeme Planı

36 Ay Vadeli 75.000 TL Kredi Ödeme Planı

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kredi başvuru işlemleri elektronik kanallar üzerinden yada şahsen yapılabilir. Müşteriler ister QNB Finansbank şubelerine giderek bizzat başvuruda bulunurlar isterlerse de mobil bankacılık yada internet bankacılığından elektronik başvuru yapabilirler.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir