En Fazla Emekli Maaş Müşterisine Sahip Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel 202 Kredisi

Türkiye'de en fazla emekli maaş müşterisine sahip olan Ziraat Bankası emekli müşterilerine özel kredi imkanları sunuyor.

En Fazla Emekli Maaş Müşterisine Sahip Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel 202 Kredisi

Türkiye'de en fazla emekli maaş müşterisine sahip olan Ziraat Bankası emekli müşterilerine özel kredi imkanları sunuyor. Bankanın 2021 yılında vereceği özel kampanyalı emekli kredileri haberimizde.

Ziraat Bankası, Türkiye'nin en geniş şube ağına sahip olan bankalarının başında gelmesi nedeniyle milyon emekli tarafından tercih ediliyor. Emekliler maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alırken bankanın sunduğu özel kampanyalardan da yararlanma hakkına sahip oluyorlar. ZİRAAT BANKASI 2021 EMEKLİ KREDİLERİZiraat Bankası'nın sağladığı emekli kredisi paketinde iki farklı kredi için özel imkanlar sunuluyor. Banka emekli müşterilerinin nakit para ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi ve ev alımlarında konut kredisi sağlıyor. Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında sağlanan kredi özellikleri şöyle;Ev Alacak Emekliler için Emeklinin Artısı Kredi Paketi* 120 ay vadeli ödeme planı* Esnek ödeme seçenekleri* Alınacak evin değerinin ekspertiz değerinin yüzde 80'i oranında kredi limiti. * Sıfır konut alımlarında yüzde 1.50 aylık faiz oranıyla konut kredisi. * İkinci el ev alımlarında yüzde 1.65 faiz oranıyla konut kredisi. Nakit Para İhtiyacı Olan Emekliler için İhtiyaç Kredisi* 36 ay vadeli ödeme planı. * Aylık gelir durumuna göre ödeme planı* Gelir durumuna göre 100.000 TL'ye varan kredi limiti. * Yüzde 1.70 faiz oranıyla geri ödeme planı. ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ VE İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSUZiraat Bankası kredi kullanarak ev almak isteyen müşterileri ile nakit ihtiyacı olanlar için sunduğu ihtiyaç kredisi maliyet oranlarını aşağıda yer alan tabloda ilan etti.

Emlak365.com

Yorumlar (0)