En Uygun Bayram Kredisini Hangi Banka Veriyor? İşte Banka Banka Kampanyalar!

Ramazan Bayramı öncesinde bankaların bayram kredisi kampanyaları büyük bir ilgi görüyor. Peki en avantajlı bayram kredisini hangi banka veriyor? İşte banka banka bayram kredileri...

En Uygun Bayram Kredisini Hangi Banka Veriyor? İşte Banka Banka Kampanyalar!

Türkiye'de bankalar her bayram öncesinde müşterilerine bayram kredisi sürprizi yapmaya devam ediyorlar. Ramazan Bayramı öncesinde de bankalar bayram kredisi kampanyalarını açıkladılar. Tam kapanma döneminde vatandaşlar nakit sıkışıklığı yaşarken bayram kredileri adeta ilaç gibi geldi. Bayram kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bayram kredilerinin şartlarını merak ediyorlar.

Daha önceki yıllarda bayram tatilleri uzun süreli olması ve vatandaşlara tatile gitme imkanı tanıması nedeniyle bankacılık sektörü bayram kredisi kampanyalarına oldukça önem verirdi. Müşterilerin tatile veya memleketlerine gitmeleri için lazım olan finans desteğini sağlayan bankalar koronavirüs salgını nedeniyle getirilen kısıtlamalarda ise yine bayram kredisi kampanyalarını sürdürdüler. Ancak bu sefer vatandaşlar bayram kredilerini bozulan ekonomilerini toparlamak için kullanmaya başladılar.

TEB 10 BİN TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA

Bayram kredisi kampanyasını açıklayan TEB müşterilere aylık yüzde 1,45'ten başlayan faizlerle bayram kredisi verileceğini duyurdu. Üstelik dileyen müşteriler bayram kredisini kullanıp ödemelereise 3 ay sonra başlayabilecekler. TEB'den 36 ay vadeli 10 Bin TL bayram kredisi kullanan müşteriler aylık olarak 376 TL kredi taksiti ödeyecekler. Bu kredinin yıllık maliyet oranının ise yüzde 23 olacağı bildirildi.

VAKIFBANK 10 BİN TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank tarafından yapılan bayram kredisi kampanyası açıklamasına göre müşteriler aylık yüzde 1,51 faizle ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Tercih eden müşteriler ise kredi ödemelerini 3 ay erteleyebilecekler. Vakıfbank'tan 36 ay vadeli 10 Bin TL bayram kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 380 TL kredi taksiti ödeyecekler. Bu kredilerin yıllık maliyet oranı ise yüzde 24 olacak.

İŞ BANKASI 10 BİN TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası da müşterilerine bayram kredisi veren bankalar arasına katıldı. Buna göre bayram kredisi kullanan müşterilere İş bankası aylık yüzde 1,65 kredi faizi uygulayacak. İş Bankası'ndan 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 391 TL kredi taksiti ödeyecekler. Ayrıca dileyen müşteriler bu kredilerin geri ödemelerinde 3 ay taksit erteleme seçeneğini de kullanabilecekler.

DENİZBANK BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA

Denizbank'ın bayram kredisi kampanyası açıklamasına göre müşterilere aylık 1,59'dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi verilecek. 3 Bin TL ve altındaki tutarlarda 12 ay vadeli kredilerde geçerli olan 1,59 faiz oranı ile düzenlenen bayram kredisi kampanyasına göre 12 y vadeli 3 Bin TL kredi için aylık 282 TL kredi taksiti ödenecek. Tutar ve vade yükseldiğinde kredi faizi aylık 1,94'e çıkacak.

QNB FİNANSBANK 10 BİN TL BAYRAM KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'ın bayram kredisi kampanyası açıklamasına göre müşterilere aylık yüzde 1,44'ten başlayan faizlerle kredi veriliyor. 3 ay erteleme avantajı ile verilen 36 Ay vadeli 10 Bin TL'lik bu kredide müşteriler aylık 375 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise ödenen toplam tutar 13.514 TL oluyor.

Yorumlar (1)
Muammer kuru 1 ay önce
Hiç kimse bu tür haberlere inanmasın bankaya gittiğiniz zaman çok farklı rakamlar karşısına çıkıyor.Adamı resmen kazıklıyorlar