Enpara Dosya Masrafsız, Şubeye Gitmeden Tek Tıkla Anında Günde 13 TL Taksitle 10000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye'nin şubesiz bankacılık sisteminde hizmet veren ilk bankalarından biri olan Enpara müşterilerine ihtiyaç kredisi desteği ile acil nakit para ihtiyaçları için farklı seçenekler sunuyor.

Enpara Dosya Masrafsız, Şubeye Gitmeden Tek Tıkla Anında Günde 13 TL Taksitle 10000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye'nin şubesiz bankacılık sisteminde hizmet veren ilk bankalarından biri olan Enpara müşterilerine ihtiyaç kredisi desteği ile acil nakit para ihtiyaçları için farklı seçenekler sunuyor. Enpara ihtiyaç kredisi kampanyası ile aylık 391 TL taksitle evraksız, kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bu bankalar arasında şubesiz bankacılık hizmeti veren Enpara da dahil oldu. Enpara ihtiyaç kredisi kampanyası ile dosya masrafsız olarak şubeye gitmeden anında 10 bin TL kredi kullanma imkanı sunuldu. ŞUBEYE GİTMEDEN TEK TIKLA ANINDA 10 BİN TL KREDİ HESABINDA! Düzenlenen kampanya kapsamında Enpara müşterisi olan kişiler krediler bölümünden "yeni kredi başvurusu" butonunu tıklayarak 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekebilecek. Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.65 olarak uygulanırken "masrafsız bankacılık" anlayışı ile hizmet vermiş olduğu için ihtiyaç kredisi dosya masrafı alınmayacak. Kredi çeken kişilerden sadece hayat sigortası kesintisi yapılacak. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere hayat sigortası zorunlu yapıldığı için ne yazık ki sigortasız kredi kullanma imkanı sunulmuyor. Enpara müşterisi olan kişiler ana menüden krediler ve yeni kredi başvuru butonunu tıklayarak açılan ekranda kendilerinden istenen bilgileri doldurarak anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanına kavuşacaklar. Kredi başvurusu kişinin kredi notu ve aylık gelir durumuna göre değerlendirilirken onay verilmesi durumunda anında hesaba aktarılarak acil nakit para ihtiyacı karşılanmış olacak. 

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN BANKAYA NE KADAR FAİZ ÖDENİR?Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.65 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 391 TL olarak gerçekleşecek. 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin bankaya yapacakları kredi geri ödemesi toplamı 14 bin 78 TL olarak gerçekleşirken aradaki toplam 4 bin 78 liralık fark ise kredi faizi olarak ödenmiş olacak. Emlak365.com

Yorumlar (0)