Ev Bakım Onarımları için Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan Tadilat Finansmanı

Kış aylarına girmeden önce evinin bakım ve onarımı yapmak isteyenlere bu alanda doğrudan finansman sağlayan bankalardan birisi Albaraka Türk Katılım Bankası.

Ev Bakım Onarımları için Albaraka Türk Katılım Bankası'ndan Tadilat Finansmanı

Kış aylarına girmeden önce evinin bakım ve onarımı yapmak isteyenlere bu alanda doğrudan finansman sağlayan bankalardan birisi Albaraka Türk Katılım Bankası. Müşterilerin finansman ihtiyaçlarına göre bir ödeme planı hazırlayan banka en uzun 60 ay vade imkanı sağlıyor.

Koronavirüs salgının etkisinde geçen yaz aylarının ardından sonbahar ve kış aylarına girdik. Havalar soğumadan evinin temel ihtiyaçlarını karşılamak ve bakım onarımlarını yapmak isteyen vatandaşlara ise bankalar ihtiyaç kredisi ve ihtiyaç finansmanı veriyorlar. Doğrudan bakım onarım masrafları için faizsiz bankacılık ile finansman sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası'nın sunduğu imkanları araştırdık. ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI TADİLAT FİNANSMANIAlbaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel finansmanlar vermeye devam ediyor. Bu kapsamda sağlanan Tadilat Finansmanı da müşterilerin ev içi tadilat, bakım, dekorasyon işlemleri için sunuluyor. Banka faizsiz bankacılık işlemleri kapsamında müşterilerin tadilat işlemlerinde harcamış oldukları masraflar için finansman sağlıyor. Müşteriler bakım onarım sırasında çıkan malzeme, işçilik, işçi masraflarının tamamı için finansman kullanabilirler. KAR PAYI ORANLARI VE ÖDEME PLANIAlbaraka Türk Katılım Bankası üzerinden finansman kullanacak olan müşterilere 3 ay kar payı oranı sunuluyor. Bu oranlar kısa vadeli, orta vadeli ve uzun vadeli ödeme planına göre belirleniyor. Ödeme süreci en uzun 60 ay oluyor. * 24 aya kadar vadeli finansman için yüzde 1.25 kar payı oranı.* 25 - 36 ay arası vadeli finansman için yüzde 1.40 kar payı oranı.* 37 - 60 ay vadeli finansman için yüzde 1.55 kar payı oranı.Emlak365.com


Yorumlar (0)