Ev Eşyası Alacaklara Ziraat'ten Faizsiz Bankacılık ile Finansman

Ramazan ayı içerisinde, bayram sonrasında yada yaz döneminde evindeki eşyaları yenilemek isteyenler için Ziraat Katılım Bankası finansman kampanyası başlattı.

Ev Eşyası Alacaklara Ziraat'ten Faizsiz Bankacılık ile Finansman
Ramazan ayı içerisinde, bayram sonrasında yada yaz döneminde evindeki eşyaları yenilemek isteyenler için Ziraat Katılım Bankası finansman kampanyası başlattı. Ev eşyalarını yenileyecek olanlara avantajlı oranlar ve ödeme seçenekleri ile destek sağlanacak.

Ziraat Katılım Bankası'nın "Dayanıklı Tüketim Finansmanı" adıyla ilan edilen kampanyanın detayları, müşterilere sunulan ek olanaklar ve bankanın kampanya hakkında ilan ettiği bilgiler haberimizde. İşte ev eşyası alacaklara özel finansman.

EV EŞYASI ALACAKLARA ÖZEL FİNANSMAN

Ramazan ayı içerisinde, ramazan ayı sonrasında evinin eşyalarının tamamını yenilemek isteyen yada sadece birkaç eşyada değişiklik yapmak isteyenler için Ziraat Katılım Bankası finansman sağlayacak. Faizsiz bankacılık hizmetleri sunan Ziraat Katılım Bankası müşterileri adına talep edilen ev eşyasını yada ev eşyalarını alacak.

Müşteriler bankanın aracılık etmesiyle birlikte ev eşyalarını taksitle ödeme imkanı bulacaklar. Ev eşyalarına bankanın güncel kar payı oranları eklenerek müşterilere uzun vadeli ödeme planı sunuluyor.

Ziraat Katılım Bankası'nın "Dayanıklı Tüketim Finansmanı" kampanyasının kullanım amacına dair açıklaması bulunuyor. Bankanın resmi sitesinden ilan edilen basın açıklamasında "Beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, klima gibi dayanıklı tüketim malı alımlarınızı sağlayan ihtiyaç finansmanı ürünüdür. Bireysel ihtiyaçlarınızı ertelememenizi ve nakit sorunu yaşamamanızı sağlar. " bilgisi yer aldı.

ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Söz konusu finansman kampanyası ihtiyaç finansmanı kapsamında değerlendirildiğinden müşteriler ödemelerini en uzun 36 ay vade ile yapabilirler.

Finansman geri ödemelerinde müşterilere uygulanacak kar payı oranları ise kişiye özel olarak açıklanacak.

Finansman ile peşin satın almanın avantajları ile nakit sorunu yaşamadan ihtiyacınız olan tüketim malını satın alabilirsiniz.

Ziraat Katılım'ın sağladığı esnek ödeme planları ile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU AŞAMALARI

"Dayanıklı Tüketim Finansmanı" kampanyasından yararlanarak ev eşyalarını değiştirmek isteyen müşteriler başvurularını yalnızca kendilerine en yakın Ziraat Katılım şubelerinden yapacaklar.
Yorumlar (0)