Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Kefil Şartı Olmadan

Ev hanımlarının aylık düzenli gelirleri olmadığından dolayı kredi kullanımlarında bankalar bazı ek koşullar talep edebiliyor.

Ev Hanımlarına İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Kefil Şartı Olmadan

Ev hanımlarının aylık düzenli gelirleri olmadığından dolayı kredi kullanımlarında bankalar bazı ek koşullar talep edebiliyor. Emlak365 olarak bizlerde bankaların ev hanımlarına yönelik kredi olanaklarını inceledik. İşte Şubat 2021 döneminde ev hanımlarına kredi veren bankalar.

Şubat 2021 döneminde kredi ihtiyacı olan ev hanımları kendilerine en uygun maliyetli kredi olanağını araştırıyorlar. Devlet bankalarının ihtiyaç kredisi paketleri ile özel bankaların kredi kampanyalarını araştıran ev hanımları en düşük maliyet oranları ile kredi kullanmanın yolunu arıyorlar. Emlak365.com olarak bizlerde ev hanımlarına kredi veren bankaların listesini oluşturduk. EV HANIMLARINA KREDİ VEREN BANKALAREv hanımlarının kredi talepleri incelediğinde bankaların ilk baktıkları nokta kişinin çalışıp çalışmadığı oluyor. Ev hanımlarının çok büyük bir kısmının sigortası olmadığından dolayı bankalar uzun vadeli  ve yüksek limitle kredi kullanımı sağlamıyorlar. Devlet bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın online başvuru ile sağladıkları ihtiyaç kredilerinde müşterilerden düzenli gelir sahibi olmaları isteniyor. Ancak kişinin ek teminat sunması durumunda yada yüksek bir kredi puanına sahip olması ihtiyaç krediis kullanımı sağlayabilir. 5.000 TL ile 50.000 TL'ye Kredi OlanaklarıÖzel bankalar ise müşterilerine online başvuru yöntemleriyle 5 bin TL'den 50 bin TL'ye kadar kredi olanakları sağlıyorlar. İNG Bank, QNB Finansbank, Denizbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, TEB ve Akbank müşterilerine online başvuru ile şubeye gitmeden belli bir limite kadar kredi olanağı sunuyorlar. Kredi başvurularının ardından bankalar müşterilere bilgi SMS'i gönderiyorlar. Bu kısa mesajta müşterilerin, ev hanımların en fazla kaç TL kredi kullanabileceği ve kredide uygulanacak faiz oranları bildiriliyor. Talep eden müşteriler kredi detaylarını banka şubeleri üzerinden de öğrenebilirler. Emlak365.com

Yorumlar (0)