Faiz Güncellemelerinin Ardından En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankaların Listesi! QNB Finansbank, ICBC Turkey, İNG Bank Ve Vakıfbank Kredi Faiz Oranları!

Türkiye'de vatandaşların son dönemlerde borçlarını ödeyebilmesi ve bütçelerini çevirebilmeleri için talep gösterdikleri ihtiyaç kredilerinde sık sık faiz değişimleri yaşanmaya başlandı.

Faiz Güncellemelerinin Ardından En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankaların Listesi! QNB Finansbank, ICBC Turkey, İNG Bank Ve Vakıfbank Kredi Faiz Oranları!

Türkiye'de vatandaşların son dönemlerde borçlarını ödeyebilmesi ve bütçelerini çevirebilmeleri için talep gösterdikleri ihtiyaç kredilerinde sık sık faiz değişimleri yaşanmaya başlandı. Dolar kurundaki değişimlerin ardından Merkez Bankası'nın örtülü faiz arttırımına gitmesi kredi faizlerini de etkiliyor. En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir?

Türkiye'de ekonomik göstergelerdeki negatif görüntü devam ediyor. Dolar kuru her geçen gün Türk lirası karşısında değer kazanmaya devam ederken bugün bu değer kazanımı tarihin en yüksek seyivesine ulaştı. Türk lirasının değer kaybını önleyebilmek için Merkez Bankası bir süredir örtülü faiz artırımına gitme yönünde bir politika uygulamaya başladı.FAİZLER ARTTI KREDİLERDE HESAPLAR DEĞİŞTİ!Merkez Bankası'nın örtülü faiz arttırımı yapması bankaların kredi ürünlerinde de kredi faizlerini arttırmasına neden oldu. Sürekli değişmeye başlayan kredi faizlerinden en olumsuz şekilde vatandaşlar etkilendi. Konut kredilerinde düşük maliyetli finansman imkanı tarih olurken taşıt kredilerinde de normalleşme döneminde uygulanmaya başlayan düşük faizli kredi imkanı ortadan kalktı. İhtiyaç kredilerinde ise bankalar farklı uygulamalara gittiler. Her banka kendi ekonomik programı çerçevesinde ihtiyaç kredileri için faiz oranı belirlerken vatandaşlar en düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarını merak ediyorlar.EN AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ HANGİ BANKADA?En düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankaların listesi vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Son faiz güncellemeleri ile beraber hangi bankalar düşük faizle ihtiyaç kredisi veriyor? Şu anda hangi bankadan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler avantajlı imkanlarla bu taleplerini gerçekleştirebiliyorlar?QNB FİNANSBANK EN UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİNİ VERİYOR!İhtiyaç kredisi kampanyalarında son dönemin en uygun kredi kampanyasını QNB Finansbank düzenledi. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka bunun için müşterilerine aylık yüzde 1,07 faiz uyguluyor. QNB Finansbank'tan 60 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya aylık 480 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ICBC TURKEY'DEN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİTürkiye'de uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi de ICBC Turkey oldu. Bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler geri ödemelerini 60 ay vade ile gerçekleştirebiliyorlar. ICBC Turkey'den 60 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya vade süresince her ay 500 TL kredi taksiti ödüyorlar.

İNG BANK'TAN UYGUN İMKANLARLA İHTİYAÇ KREDİSİTürkiye'de yine avantajlı imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi ING Bank oldu. Bu bankadan ihtiyaç krediswi çeken müşteriler 60 aya kadar vade seçeneği ile finansman desteği alabiliyorlar. Bu kapsamda banka tarafından müşterilere aylık yüzde 1,14 kredi faizi uygulanıyor. ING Bank'tan 60 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresince her ay 491 TL kredi taksiti ödüyorlar.

KAMU BANKASI VAKIFBANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİNİTürkiye'de vatandaşların kredi kullanmak için tercih ettikleri kamu bankaları da kredi faizlerinde artışa gitti. Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere 60 aya kadar vade imkanı veriliyor. Bu kredilerde müşterilere aylık yüzde 1,24 kredi faizi uygulanıyor. Vakıfbank'tan 60 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 506 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Emlak365.com


Yorumlar (0)