Faizsiz Bankacılık ile Ev Eşyası Masraflarınız için Kolay Ödemeli Finansman

Yaz sonunda evinde değişiklik yapmak isteyenler için finansman sağlayan bankalardan bir tanesi de Albaraka Türk Katılım Bankası.

Faizsiz Bankacılık ile Ev Eşyası Masraflarınız için Kolay Ödemeli Finansman

Yaz sonunda evinde değişiklik yapmak isteyenler için finansman sağlayan bankalardan bir tanesi de Albaraka Türk Katılım Bankası. Çeşitli ev eşyası, beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya ve bu tür ihtiyaçlarını gidermek isteyen ve bunun için finansman kullanacak olan vatandaşlara sağlanan olanaklar haberimizde.

Çok sayıda vatandaş genel ihtiyaçları için faizsiz bankacılık işlemlerini kullanıyor. Bu kapsamda katılım bankalarının sağladığı olanakları değerlendiren vatandaşlar için sunulan imkanlardan bir tanesi de ev eşyası finansmanı. Bu alanda özel bir finansman sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası'nın sunduğu imkanları sizlerle paylaşıyoruz. 60 AY VADELİ EV EŞYASI FİNANSMANIYaz ayları sonunda evindeki eşyaları yenilemek isteyen vatandaşlar katılım bankalarının genel ihtiyaç finansmanından faydalanabilirler. Bunun dışında bu alan özel finansman sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası'nın imkanları da değerlendirilebilir. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sağlanan ev eşyası finansmanı beyaz eşya, tv, projeksiyon cihazı, mobilya, ev tekstili (halı, perde), ofis gereçleri, aydınlatma ve ev aksesuarları gibi her türlü eşya ihtiyacı için kullanılabilir. FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ NELER?Ev eşyası alacak olan vatandaşlar için sunulan finansman kar payı oranı yüzde 1.25 olarak açıklandı. Ancak bu oran 24 ay vadeye kadar olan geri ödemelerde geçerli. 36 ay vadeye kadar olan ödemeler için banka yüzde 1.4 kar payı oranı uygularken 60 ay vadeli finansman için 1.55 oran uygulanıyor. 

Geri ödemeler aylık eşit taksitler halinde yapılıyor. Geri ödemeler için vatandaşlar finansman kar payı oranlarında vade farkı ödeyerek 60 aya uzanan bir ödeme planı hazırlayabilirler. 25.000 TL FİNANSMAN ÖDEME PLANIAlbaraka Türk Katılım Bankası tarafından sağlanan bu finansman ile ev eşyası alacak olan müşteriler için 25.000 TL finansman ödeme planını paylaşıyoruz. 

Emlak365.com


Yorumlar (0)