Faturalı Alışveriş Yapana Ziraat Bankası 0.55 Faiz Oranı İle 6 Ay Ödemesiz Dönemli Sosyal Hayatı İhtiyaç Destek Kredisi Verecek!

Devlet bankalarının ucuz kredi kampanyası güncellenirken faturalı alışveriş yapan kişilere yönelik olarak verilen düşük faizli sosyal hayatı destek kredisi kampanyası da tüm hızı ile devam ediyor. Detaylar haberimizde...

Faturalı Alışveriş Yapana Ziraat Bankası 0.55 Faiz Oranı İle 6 Ay Ödemesiz Dönemli Sosyal Hayatı İhtiyaç Destek Kredisi Verecek!

Korana virüs salgını sonrasında Türkiye 1 Haziran 2020 tarihi itibari ile yeni normale geçiş yaparken kamu bankaları bu süreçte ekonomiye destek amacı ile yeni kredi paketleri açıklamıştı. 

Kullanıma sunulan kredi paketlerinin bazıları güncelleme sonrasında değiştirilirken Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi kampanyası ise devam ediyor. 

SOSYAL HAYATI DESTEK KATKI PAYLI FATURALI KREDİ PAKETİ KAMPANYASI SÜRÜYOR! 

Küresel pandemi sonrası ülke ekonomisi büyük bir darbe alırken Ziraat Bankası ekonomiyi desteklemek amacı ile mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri gibi ihtiyaçları için faturalı alışveriş kredisi vermeye başlamıştı. 

Düzenlenen kampanya devam ederken anlaşmalı firmalar üzerinden alışveriş yapan kişilere yüzde 0.55 faiz oranı ile 6 ay ertelemeli olmak üzere 60 ay vadeli kredi desteği sağlanacak. 

Kampanyadan yararlanarak kredi kullanan kişilerin 10 bin liralık kredi çekmeleri durumunda aylık taksit ödemeleri 228 lira olarak olarak gerçekleşecek. 

Ziraat Bankası ile anlaşma yapmayan firmalar üzerinden alınan alışveriş kredisi için ise faiz oranı aylık yüzde 0.82 olarak uygulanacak. Yine bu kredi paketi için de isteyen kişilere ilk kredi taksit ödemesi için 6 ay erteleme imkanı tanınacak. 

Ancak ne yazık ki bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecek. Asgari kredi tutarı 3 bin lira ile sınırlandırılırken maksimum kredi tutarı ise 30 bin lira olarak uygulanacak. Kredi başvuruları Ziraat Bankası şubeleri ve anlaşmalı firmaların satış ofisleri üzerinden kabul edilecek. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)