Ferahlatan Yılbaşı Kredi Kampanyası Geldi! Aralık 2020'de Çek Nisan 2021'de Ödemeye Başla

Şekerbank ihtiyaç kredisi kullanacaklar için Nisan 2021 ödemeli kredi fırsatı sunduğunu açıkladı.

Ferahlatan Yılbaşı Kredi Kampanyası Geldi! Aralık 2020'de Çek Nisan 2021'de Ödemeye Başla
Şekerbank ihtiyaç kredisi kullanacaklar için Nisan 2021 ödemeli kredi fırsatı sunduğunu açıkladı. Şekerbank tarafından sunulan kredi fırsatında müşterilere kişiye özel kredi faiz oranı sunuluyor.

Aralık ayı sonuna doğru nakit ihtiyacı oluşan acil para arayan müşterilere bankaların kış ve yılbaşı kredi kampanyaları duyuruluyor. Bu noktada kredi kampanyası düzenlediğini duyuran bankalardan bir tanesi de Şekerbank oldu. Bankanın kurumsal sitesinden ilan edilen kredi fırsatı 'Ferahlatan kredi Kampanyası' adıyla duyuruldu. Yılbaşına kadar geçerli olacak kredi fırsatından yararlanacaklara bankanın açıkladığı faiz oranı, vade seçenekleri ve ödeme erteleme imkanları şöyle;

ŞEKERBANK YILBAŞI KREDİSİ ARALIK 2020

Şekerbank tarafından sağlanan yılbaşında kredisinde müşterilere ayrı ayrı kredi faiz oranı belirlenecek. Banka kredi faiz oranını yüzde 1.42 seviyesinden başladığını duyurmuş olsa da bu oranın her müşteri için geçerli olmadığını ilan etti. Müşterilerin kredi faiz oranlarının, kredi başvurularının ardından kredi risk puanına göre belirleneceği açıklandı. Bu şarta göre kredi notu yüksek olan müşteriler için kredi kampanyası kapsamında düşük faiz oranı uygulanacak. Kredi notu düşük olup riskli grupta bulunanlar için ise daha yüksek faiz oranı uygulanacak.

Şekerbank tarafından ilan edilen kredi kampanyasında yer alan bir diğer fırsat ise ödeme erteleme imkanı. Aralık 2020 döneminde Şekerbank'ın  'Ferahlatan kredi Kampanyası' adıyla duyurduğu kredi paketinden yararlanan müşteriler ödemelerini 2021 yılının Nisan ayından itibaren yapacaklar. Banka müşterilerine bu kredi kampanyasında her bankanın sunduğu 36 ay vade imkanı veriyor.

10 BİN TL'NİN KREDİ MALİYETİ

Şekerbank kredi kampanyasında üst limiti 100.000 TL olarak duyurdu. Tüm bu imkanlarla bankadan kredi kullanacak için oluşan ödeme planı şu şekilde;

Emlak365.com
Yorumlar (0)