Fibabanka 15 Bin Liraya Kadar Masrafsız, Komisyonsuz, Faizsiz Kredi Kampanyası Başvuruları Başladı!

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yükseldi. Yaşanan yükselişin ardından Fibabanka Kiraz Hesap Müşterilerine Faizsiz, Masrafsız Kredi Fırsatı kampanyasını duyurdu. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere 15 bin TL ihtiyaç kredisi limitli sıfır faizli, masrafsız kredi çekme imkanı sundu. Kampanyanın detayları haberimizde!

Fibabanka 15 Bin Liraya Kadar Masrafsız, Komisyonsuz, Faizsiz Kredi Kampanyası Başvuruları Başladı!

İhtiyaç kredisi faiz oranlarında yaşanan yükseliş tüm hızı ile devam ederken bankaların kredi kampanyaları da cazip imkanlar sunulması nedeni ile kredi çekmek istiyorum diyen kişiler tarafından yakından takip ediliyor. 

Süreçte Fibabanka tarafından başlatılan Kiraz Hesap Müşterilerine Faizsiz, Masrafsız Kredi Fırsatı kampanyası büyük yankı uyandırırken kampanya kapsamında 15 bin liraya kadar sıfır faizli, masrafsız, komisyonsuz ihtiyaç kredisi başvuruları başladı. 

SIFIR FAİZLİ, MASRAFSIZ, KOMİSYONSUZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI DUYURULDU! 

Bankaların bir biri ardına yapmış oldukları güncellemeler sonrasında ne yazık ki ihtiyaç kredisi faiz oranları yükselişe geçerken süreçte ne yazık ki pandemi ile beraber artan nakit ihtiyaçlarında vatandaşın faiz yükü de artmış oldu. 

Faiz oranlarında yaşanan yükseliş ile beraber kredi çekmek istiyorum diyen kişiler tarafından kredi kampanyaları daha da yakından takip edilirken Fibabanka sıfır faizli kredi desteği büyük ilgi gördü. Türkiye'nin özel bankaları arasında yer alan Fibabank tarafından başlatılan kampanya kapsamında TL Kiraz Hesaplılara, vadesiz alt limitleri kadar 0 faizli krediyi masrafsız, komisyonsuz kullanabilme fırsatı sunuldu. 

Fibabanka internet sitesi üzerinden duyurulan kampanyada sadece faiz alan Türk Lirası hesap sahiplerinin yararlanabileceği ilan edildi. Kredi tutarı için ise limit sınırlaması Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığına denk gelen Vadesiz Alt Limit Tutarı olarak belirlendi. 

Açıklanan listeye gre en düşük bin lira, en yüksek ise 15 bin lira faizsiz kredi desteği sunulacak. Kredi vadesi maksimum 6 ay ile sınırlandırılırken kredi vadesi sonlanana kadar kredi tutarı blokede tutulacak. Yani kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için kredi nakit karşılıklı olarak verildiğinden dolayı müşterinin vadesiz alt limiti karşılık vazifesi görecek.

Kampanya için son başvuru tarihi 31 Aralık 2021 olarak duyurulurken kredi başvuru işlemleri Fibabanka şubeleri üzerinden kabul edilecek. Kredi başvurusu kabul edilen kişilere 6 ay vadeli olarak 15 bin liraya kadar ihtiyaç krediis desteği sıfır faizli olarak sağlanacak.

Yorumlar (0)