Fibabanka'dan Uzun Vadeli, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Herkese Aylık 234 TL Taksitle 10.000 TL Kredi!

Vatandaşların ihtiyaç kredilerine olan ilgisinin artması bankalar arasında ciddi bir rekabetin doğmasına yol açtı. İhtiyaç kredisi faiz oranlarında güncelleme yapan bankalar müşterileri çekebilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladılar. Bu kampanyalardan birisini de Fibabanka düzenledi. Fibabanka ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

Fibabanka'dan Uzun Vadeli, Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Herkese Aylık 234 TL Taksitle 10.000 TL Kredi!

Türkiye'de gerek koronavirüs sürecinde gerekse de normalleşme döneminde yaşanan ekonomik problemler vatandaşların kişisel bütçelerine büyük darbe vurdu. Çok sayıda vatandaşın gelirlerinde bir azalma meydana gelirken ödeme miktarlarının aynı kalması sebebiyle bütçelerinde ciddi açıklar oluştu.

Geçinemeyen ve ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan vatandaşlar çareyi bankaların ihtiyaç kredilerinde buldular. İhtiyaç kredilerine olan ilginin artması ise bankalar arasında adı konmayan bir rekabete yol açtı.

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI

Bankalar müşterileri ikna edebilmek için çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemeye başladılar. Faiz oranlarını yüksek miktarlardan aşağıya çeken bankalar çok çeşitli imkanlar sunarak vatandaşların finansman problemlerine çözüm üretmeye başladılar.

60 AYA VARAN VADE SEÇENEĞİ İLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Son dönemlerde ihtiyaç kredisi kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken bankalardan birisi de Fibabanka oldu. Fibabanka tarafından müşterilere 60 aya kadar vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı.

234 TL TAKSİTLE 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Fibabanka tarafından verilen bilgiye göre 60 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi için müşterilere aylık yüzde 0,99 faiz uygulanıyor. Bu şartlarda kredi kullanan bir Fibabanka müşterisi vade süresince her ay 234 TL taksit ödüyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu bankanın dijital kanallarından yapılabildiği gibi banka şubelerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Emlak365.com