Fibabanka'dan Kiraz Hesap İle Faizsiz, Masrafsız 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Fibabanka kiraz hesap müşterilerine faizsiz, masrafsız kredi fırsatı sundu. Başlatılan kampanya kapsamında kiraz hesap açan kişilere özel olarak sıfır faizle kredi çekebilecekleri duyuruldu.FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI NELER, KİMLER SIFIR FAİZLİ KREDİ KULLANABİLİR?Düzenlenen kampanya kapsamında faiz alan TL Kiraz Hesap müşterileri Fibabanka sıfır faizli kredi desteği sağlayacak.

Fibabanka'dan Kiraz Hesap İle Faizsiz, Masrafsız 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!
Fibabanka kiraz hesap müşterilerine faizsiz, masrafsız kredi fırsatı sundu. Başlatılan kampanya kapsamında kiraz hesap açan kişilere özel olarak sıfır faizle kredi çekebilecekleri duyuruldu.

FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KOŞULLARI NELER, KİMLER SIFIR FAİZLİ KREDİ KULLANABİLİR?

Düzenlenen kampanya kapsamında faiz alan TL Kiraz Hesap müşterileri Fibabanka sıfır faizli kredi desteği sağlayacak. Maksimum 6 ay vadeli olarak verilecek olan kredide kullanılabilecek olan maksimum kredi tutarı ise Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığına denk gelen Vadesiz Alt Limit Tutarı ile sınırlı tutulacak.Açıklanan listeye göre en düşük bin TL, en yüksek ise 10 bin liraya kadar sıfır faizli ihtiyaç kredisi desteği sunulacak. Kredi vadesi sonuna kadar kredi tutarı hesapta bloke olarak tutulacak.

Hesapta bulunan para karşılığı olarak kredi verildiği için kefil ya da gelir belgesi gibi evraklar talep edilmeyecek. Fibabanka vadeli mevduat hesabı açan kişiler hesaplarında bulunan tutara göre;

Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığı bin lira ile 9 bin 999 TL aralığında olanlar 1.000 TL,

Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığı 10 bin TL ile 24 bin 999 TL aralığında olanlar 2 Bin 500 TL,

Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığı 25 bin TL ile 49 bin 999 TL aralığında olanlar 3 Bin 500 TL,

Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığı 50 bin TL ile 99 bin 999 TL aralığında olanlar 3 Bin 500 TL,

Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığı 100  bin TL ile 249 bin 999 TL aralığında olanlar 5 Bin TL,

Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığı 250 bin TL ile 500 Bini TL aralığında olanlar 10 Bin TL faizsiz ihtiyaç kredisi desteği verilecek.

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için başvurular Fibabanka internet şubesi, internet sitesi ve Fibabanka şubeleri üzerinden kabul edilecek. Başvurusu onaylanan kişilere anında masrafsız ve faizsiz kredi desteği 6 ay vadeli olarak verilecek.
Yorumlar (0)