Garanti Bankası A101 Üzerinden Kefilsiz, Belgesiz Anında İhtiyaç Kredisi Verecek!

PTT üzerinden kredi veren bankalar yoğun ilgi görürken Garanti Bankası ile A101 arasında imzalanan protokol ile isteyen kişilere A101 üzerinden ihtiyaç kredisi verileceğini duyurdu, Garanti Bankası A101 ihtiyaç kredisi kampanyası başvuru şartları ve faiz oranı detayları haberimizde... Garanti Bankası alışveriş kredisi nedir, başvuru nereden, nasıl yapılır?

Garanti Bankası A101 Üzerinden Kefilsiz, Belgesiz Anında İhtiyaç Kredisi Verecek!

Vatandaşların ihtiyaç kredisi talepleri yükselen faiz oranlarına rağmen her geçen gün artmaya devam ederken bankaların kredi kampanyaları da hız kazandı. Bazı bankalar ertelemeli kredi kullanma imkanı sunarken bazı bankalarda kredi başvuru sürecini kolaylaştırmayı tercih ediyor. 

Bunlardan biri de Garanti Bankası oldu. Garanti Bankası A101 ihtiyaç kredisi kampanyası ile Türkiye genelinde yaygın ağı olan market zinciri üzerinden Elektronik, Mobilya, Giyim ve Beyaz Eşya alışverişleri için ihtiyaç kredisi desteği sağlanacağını ilan etti. 

GARANTİ BANKASI A101 İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE ALIŞVERİŞ KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLANACAK! 

Türkiye'de bir ilke imza atan Garanti Bankası ilk kez zincir market mağazaları üzerinden alışveriş kredisi kullanma imkanı  sunacağını duyurdu. Düzenlenen kampanya kapsamında Türkiye'nin en yaygın zincir mağazaları arasında yer alan A101 üzerinden alışveriş yapan ve Elektronik, Mobilya, Giyim ve Beyaz Eşya alışverişlerinde ödemesini taksitle yapmak isteyen kişiler anında Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanma imkanı elde edecekler. 

Garanti BBVA müşterilerine sunulan özel kampanya kapsamında elektronik, mobilya, beyaz eşya alışverişlerinde anında kredi kullanma imkanı sunulacağı ilan edidli. Anında online alışveriş kredisi adı verilen kampanyada hızlı kredi süreci ile evraksız olarak kefilsiz anında kredi kullanma imkanı tanınacak. 

36 ay vadeli kredi paketinde kişilere satın alacakları ürünler için kullanabilecekleri 15 bin liraya kadar limitli kredi desteği sağlanacak. Özellikle de son dönemde televizyon, cep telefonu ve tablet, bilgisayar, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi pahalı ürünlerin satışını arttıran A101, Garanti Bankası ile yapmış olduğu işbirliği ile müşterilerine 36 aya kadar vadeli alışveriş yapma imkanı sunmuş oldu. Alışveriş kredisi sayesinde bankaya gitmeden kredi çeken kişiler yapmış oldukları harcamaların ödemelerini 36 aya kadar vadelendirebilecek.

Yorumlar (0)