Garanti Bankası Anında Kredi Kampanyası İle 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Desteği!

Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti Bankası nakit ihtiyaç kredisi olan ve yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere 100 bin lira kredi kullanma imkanı sundu.

Garanti Bankası Anında Kredi Kampanyası İle 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Desteği!

Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti Bankası nakit ihtiyaç kredisi olan ve yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere 100 bin lira kredi kullanma imkanı sundu. Garanti Bankası anında kredi kampanyası ile 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı detayları, ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler, 100 bin TL kredi nasıl kullanılır, 60 ay vadeli kredi veren bankalar var mı?

Korona virüs salgını nedeni ile ekonomide dalgalanma tüm hızı ile devam ederken vatandaş süreci atlatabilmek adına ihtiyaç kredisi çekmeyi tercih ediyor. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları yakından takip edilirken son dönemde artan borç yükü nedeniyle vatandaşlar artık daha yüksek tutarlı kredi çekmek istiyorlar. GARANTİ BANKASI 100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sundu. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamları ise şu şekilde sıralandı;36 ay vadeli 15 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için kredi faiz oranı yüzde 1,8436 ay vadeli 25 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için kredi faiz oranı yüzde 1,7436 ay vadeli 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için kredi faiz oranı yüzde 1,6436 ay vadeli 75 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için kredi faiz oranı yüzde 1,5436 ay vadeli 100 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri için kredi faiz oranı yüzde 1,49 olarak uygulanacak. 

GARANTİ BANKASI 100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan Garanti Bankası, BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme sonrasında ihtiyaç kredisi vade sınırlaması 60 aydan 36 aya çekilmişti. Yani yapılan yasal düzenleme sonrasında ne yazık ki en uzun ihtiyaç kredisi vade süresi 36 ay ile sınırlandırılmıştı. Bu kapsamda 36 ay vadeli 100 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları 3 bin 790 lira olarak gerçekleşecek. 

GARANTİ BANKASI HIZLI KREDİ NEDİR?Garanti Bankası tarafından sunulan kampanya kapsamında hazır kredi limiti tanımlanan kişilere yönelik olarak hızlı kredi imkanı sunulmaktadır. Kişinin kredi notu ve aylık gelirine göre alabileceği maksimum kredi tutarı belirlenerek bu tutar dahilinde dilediği anda kredi kullanmasına olanak sağlanmaktadır. Emlak365.com


Yorumlar (0)