Garanti Bankası Aylık 641 TL Taksitle 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları giderek yükselmeye devam ederken Ramazan ayı öncesi artan nakit para ihtiyaçları için kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Garanti Bankası yeni bir kredi kampanyası başlattı. Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç?

Garanti Bankası Aylık 641 TL Taksitle 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor
Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları yakından takip edilirken Ramazan Bayramı öncesinde artan nakit ihtiyaçları için kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Garanti Bankası yeni kredi kampanyası başlattı.

Başlatılan kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Garanti Bankası 100 bin liraya kadar nakit para desteği sağlayacağını duyurdu.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Düzenlenen kampanya kapsamında 100 bin liraya kadar kredi çekme imkanı sunulurken en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.79 seviyesinden başlatıldı.Kampanya kapsamında 36 ay vadeli kredi çekmek isteyen kişilerin aylık taksit ödemeleri;

15 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık 641,12 TL,

25 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık 1.052,76 TL,

50 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık 2 Bin 23 TL,

75 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık 3 Bin 12 TL,

100 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık 4 Bin 17 TL olarak gerçekleşecek.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmaları yeterli olacak. Garanti Bankası şubeleri üzerinden kimlik belgesi ve aylık gelir belgesi ile başvuru yapılırken yine Garanti Bankası internet sitesi ve internet şubesi üzerinden de online kredi başvurusu yapılabiliyor.

Üstelik Garanti İnternet, Garanti BBVA Mobil, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve şubeler üzerinden yapılan başvurularda anında kredi kullanma imkanı sunularak talep edilen kredi tutarı aynı gün hesaba yatırılıyor. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı kredi notu ortalamasına göre belirlenirken yüksek kredi notu ortalaması olan kişilere daha düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuluyor.
Yorumlar (0)