Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama! Uzun Vadeli Ödeme Planı

İhtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için Garanti BBVA uzun vadeli ödeme planıyla kredi olanağı sağlıyor.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama! Uzun Vadeli Ödeme Planı
İhtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için Garanti BBVA uzun vadeli ödeme planıyla kredi olanağı sağlıyor. Bankanın şubat sonu geçerli olan kredi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi özelliklerine dair tüm ayrıntılar sizlerle. Garanti BBVA müşterilerine ayrıca online başvuru kanalları ile kolay başvuru imkanı sunuyor.

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların en merak ettikleri husus kredi faiz oranları . Garanti BBVA müşterilerinin yüksek tutarlı ihtiyaç kredilerine daha düşük faiz uyguluyor. Kredi limiti düştüğünde faiz oranları artıyor. Bankanın müşterilerine sağladığı en yüksek kredi limiti 100 bin TL olurken en düşük faiz oranı da 100 bin TL kredi kullanımlarında sunuluyor.

Kredi Limitine Göre Faiz Oranı

Garanti BBVA müşterilerinin kredi kullanımlarında en düşük 3 bin TL kredi olanağı sağlıyor. Ancak bankanın 3 bin TL'den 15 bin TL'ye olan kredi paketinde yer alan oranların maliyetleri yüksek. 25 bin TL'ye daha ucuz faiz oranıyla kredi sağlayan banka limitin 50 bin 75 bin TL ulaşmasına kadar kademeli faiz indirimi sağlıyor.  • 15 bin TL Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kullanacaklar için şubat sonu faiz oranı yüzde 1.93

  • 25 bin TL'ye kadar olan Garanti BBVA ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı ise yüzde 1.84

  • 50 bin TL ihtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için Garanti BBVA yüzde 1.64 faizle kredi veriyor.

  • 75 bin TL limitle ihtiyaç kredisi taleplerine banka 1.49 faiz oranıyla yanıt veriyor.

  • 100 bin TL kredi kullanımında da ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.94 olarak uygulanır.


100 BİN TL İÇİN KREDİ ÖDEME PLANI

Garanti BBVA'dan 100 bin TL ihtiyaç kredisi kullanıp 36 ay vade ile ödemek isteyen bir müşteri için oluşacak ödeme planı aşağıda yer aldığı gibi olacak.Kredi limiti: 100 bin TL

36 ay sonra ödenecek toplam tutar: 136 bin 474 TL

Aylık taksit tutarı: 3 bin 790 TL

"*Maksimum faiz oranı %1,99, yıllık maksimum maliyet oranı %33,2621'dir. Örnek hesaplama 100.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için faiz oranı: %1,49 yıllık toplam maliyet %24,1690 ’dır. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 1725,00 TL’dir."

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KANALLARI

Bankadan yukarıda yer alan faiz oranlarıyla kredi kullanacak olan müşteriler başvurularını Garanti BBVA Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve banka şubelerinden bireysel olarak yapabilecekler.
Yorumlar (0)