Garanti Bankası'dan Emeklilere Özel Düşük Faizli 10000 TL İhtiyaç Kredisi Desteği!

Bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Garanti Bankası emeklilere özel kredi kampanyası başlattı.

Garanti Bankası'dan Emeklilere Özel Düşük Faizli 10000 TL İhtiyaç Kredisi Desteği!
Bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Garanti Bankası emeklilere özel kredi kampanyası başlattı. Düşük faizli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen emeklilere özel kredi paketi haberimizde...

İhtiyaç kredisi faiz oranları giderek yükselirken Garanti Bankası emeklilere özel yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Emeklilere özel kredi kampanyası kapsamında düşük faiz fırsatı sunuldu.

EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ! 

Garanti Bankası emekli kredisi kampanyası kapsamında düşük faizli 10 bin TL kredi desteği müjdesi geldi. Düzenlenen kampanya kapsamında emeklilere düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı tanındı. Yapılan açıklamada Garanti BBVA’dan Emekli Kredisi kampanyası hakkında "Size özel emekli ihtiyaç kredisine Garanti BBVA Mobil ya da İnternet Bankacılığı aracılığıyla başvurabilir, daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir ve şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU ŞARTLARI NELER?

Emekli kredisi çekmek isteyen kişilerin Garanti Bankası müşterisi olması şartı aranacak. Bu nedenle emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden almayan kişilerin emekli maaşı taşıma işlemi yapması gerekecek. Bunun dışında yine kredi notu ortalaması sorgulaması yapılacak.

Kredi onayı alan kişilere en fazla 12 aya kadar vadeli olmak üzere 10 bin TL ihtiyaç kredisi verilecek. Başvurusu onaylanan emeklilerin aylık taksit tutarı 933,33 TL olarak gerçekleşecek.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı kampanyaya özel olarak yüzde 1.49 olarak uygulanacak.

GARANTİ BANKASI EMEKLİ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için emekliler Garanti Bankası şubeleri üzerinden şahsen başvuru yapabileceği gibi yine Garanti Bankası internet sitesi üzerinden online başvuru yapma imkanına da sahip olacak.

Garanti Bankası online ihtiyaç kredisi başvurusu için burayı TIKLAYINIZ... 

Gelen ekranda sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz...
Yorumlar (0)