Garanti BBVA Kendi Müşterileri İçin Kredi Faizini Yüzde 1,49’a Çekti!

Bu kredinin 100 bin TL’lik yüksek limit üzerinden talep edilebilmesi için ise bazı şartlar açıklandı.

Garanti BBVA Kendi Müşterileri İçin Kredi Faizini Yüzde 1,49’a Çekti!
Bu kredinin 100 bin TL’lik yüksek limit üzerinden talep edilebilmesi için ise bazı şartlar açıklandı. İlk şart Garanti BBVA bankasının müşterisi olmakken, ikinci şart takipte yer alan kredi borcuna sahip olmamak şeklinde belirlendi. Diğer yandan 100 bin TL değerinde kredi kullanımında maksimum 36 ay vadeden yararlanma şartının kabul edilmesi gerekir.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Şartlara uyum sağlayan Garanti BBVA müşterileri banka şubelerinden veya mobil bankacılık üzerinden 100 bin TL tutarlı, %1,49 faiz oranına sahip, 36 ay vadeli ve aylık taksitleri 3.700 TL olarak hesaplanan krediden yararlanabilecekler.

İnternete üzerinden bu avantajlı faiz oranlı krediye başvuru yapmak için müşteriler Garanti BBVA mobil bankacılık uygulamasına kendi mobil bankacılık şifreleri ile giriş sağlayacaklar. Ardından ‘’kredi başvurusu’’ sekmesine giriş yaparak, bu alandan ‘’ İhtiyaç Kredisi Başvurusu’’ başlığını seçenekler. Sonraki adımda gelen tablo üzerine 100 bin TL değer rakamı girildiğinde ise 36 ay vade ve %1,49 faiz oranı bankanın müşterileri için otomatik olarak hesaplanıyor.

Bu adımlar ardından kredi onayını veren banka müşterilerine dakikalar ardından bir SMS bildirimi yapılacak. Bu bildirimde ise kredi talebinin onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi sunuluyor. Onay alan kişiler ise şubelere gitmek zorunda değiller. Maaş hesapları sistemden görülen müşterilerin, hesaplarına kredi limitleri aktarılıyor.

Garanti BBVA Ardından En Düşük Faiz Sunan Banka

Garanti BBVA’nın hem evrak tesliminde hem de faiz oranlarında avantaj sunduğu bu kredisi üstelik, 100 bin TL’lik maksimum rakam üzerinden online şekilde talep edilebiliyor. Şu an için 100 bin TL ihtiyaç kredisini Garanti BBVA ardından kendi müşterilerine en avantajlı şekilde sunan diğer banka ise Türkiye İş Bankası olarak gündeme yansıyor. 100 bin TL kredi için Türkiye İş Bankasının faiz rakamı ise %1,50 oranındadır.
Yorumlar (0)