Gelir Durumuna Göre Ayarlanabilen Ödeme Seçenekleri! Anında 15.000 TL TEB İhtiyaç Kredisi Hesabında

TEB kış kredisi kampanyasında sunduğu oranları değiştirmeden bahar kampanyası sağlıyor.

Gelir Durumuna Göre Ayarlanabilen Ödeme Seçenekleri! Anında 15.000 TL TEB İhtiyaç Kredisi Hesabında
TEB kış kredisi kampanyasında sunduğu oranları değiştirmeden bahar kampanyası sağlıyor. Müşterilerine düşük faiz oranı, ödeme erteleme ve gelir durumuna göre ayarlanabilen özel ödeme seçenekleri sunan bankanın ilan ettiği özellikleri tüm detayları ile araştırdık.

Anlık düşük limitli yada daha yüksek tutarda nakit ihtiyacı olanla için TEB ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm ayrıntılar.

TEB BAHAR KREDİSİ ANINDA HESABINDA

TEB tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları değişmedi. Banka müşterilerine kış döneminde en uygun  faiz oranlarından biri olan yüzde 1.45 faizle kredi imkanı sağlıyordu. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte bu oranı değiştirmeyen banka müşterilerine aylık yüzde 1.45 ile ihtiyaç kredisi sağlıyor.

TEB ihtiyaç kredisi kullanımlarında ilan edilen bu faiz oranı, bankanın müşterilerine sağladığı en düşük faiz oranı. Bu faiz oranı findeks notu yüksek olup güvenilir risk grubunda yer alanlar için geçerli. Eğer müşteriler daha önceki bankacılık işlemlerinden kötü bir puana sahip iseler banka ihtiyaç kredisi sağlamaya devam ediyor. Ancak uygulanan faiz oranı kredi puanının kötü olma durumuna göre daha düşük düzeyde oluyor.

Bu durumda bulunan müşteriler bankanın web sitesi üzerinden, SMS yada müşteri temsilciliği üzerinden veya banka şubelerinden kendilerine özel sunulan faiz oranlarını öğrenebilirler.

15.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANI

İhtiyaç kredisi ihtiyacı olanlar için bankadan 15 bin TL kredi kullanılması durumunda oluşacak ödeme planını araştırdık. Müşteriler TEB'in kampanyalı olanakları ile aylık yüzde 1.45 faiz oranı yıllık yüzde 18 maliyetle kredi kullandıklarında ödemelerini aylık 564 TL taksitle yapılır. 3 yıl sonunda yapılacak ödeme tutarı 20 bin 300 TL bandında olur.

İşte Maliyet TablosuÖDEME SÜRECİNDE AYLIK GELİRE DÜZENLEME

Müşterilerin ihtiyaç kredisi talepleri genellikle aylık eşit taksitli ödeme planları ile oluyor. Ancak aylık geliri olmayan yada gelir dağılımı daha farklı olan müşteriler kendilerine göre bir ödeme planı çizebilirler. TEB müşterilerine 2 ayda bir ödemeli, 3 ayda bir ödemeli eşti aralıklı ödeme planları sunuyor. Bunun dışında elinde miktar parası olanlar faizin bir kısmını ödeyerek azalan yada artan taksitli ödeme planı oluşturabiliyor. Bankanın sağladığı bir diğer imkan balon ödemeli, ödeme planı.

TEB kredisi için müşteriler banka şubesi, mobil uygulama, internet bankacılığı yada SMS kanalları üzerinden başvurularını yapabilirler.
Yorumlar (0)