Girişimci Kadınlara 40 Bin Lira Hibe Para Desteği! Habitat Girişimcilik Derneği Başvuru 2020

Habitat Girişimcilik Derneği tarafından başlatılan Kız Kardeşim Projesi kapsamında kadın girişimcilere 40 bin liraya kadar geri ödemesiz hibe kredi desteği sağlanacağı duyuruldu.

Girişimci Kadınlara 40 Bin Lira Hibe Para Desteği! Habitat Girişimcilik Derneği Başvuru 2020

Habitat Girişimcilik Derneği tarafından başlatılan Kız Kardeşim Projesi kapsamında kadın girişimcilere 40 bin liraya kadar geri ödemesiz hibe kredi desteği sağlanacağı duyuruldu. Kadın girişimcilere kredi desteği hakkında merak edilenler haberimizde...

Kız Kardeşim Projesi kapsamında kadın girişimcilere 20 bin lira ile 40 bin lira arasında hibe para desteği verileceği duyuruldu. 

KIZ KARDEŞİM PROJESİ İLE HİBE PARA DESTEĞİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI! 

Kadın girişimcilere destek olmak amacı ile başlatılan Kız Kardeşim Projesi için başvurular başladı. Kadınların ekonomiye olan katkılarını arttırmak, her kadının kendi maddi bağımsızlığını kazanarak kendi ayaklarının üzerinde durmasını sağlamak ve kadın girişimcileri desteklemek amacı ile başlatılan kampanya kapsamında TOBB, İTÜ, Habitat Deneği ve Coca Cola Türkiye işbirliği ile başvurular alınacak. 

2018 yılından bu yana uygulanan destek için son başvuru tarihi 15 Ocak 2021 olarak belirlendi. 

KIZ KARDEŞİM PROJESİ İLE 40 BİN LİRA HİBE PARA DESTEĞİ ALABİLİRSİNİZ! 

Kadın girişimciler için düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler 40 bin liraya kadar hibe para alma hakkı kazanacak. Bu sene başvurular online olarak kabul edilecek. Online başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından yerelde online ön elemeler yapılacak. 

Kazanan kadın girişimciler için Online Hibe Programı Kampı düzenlenecek. Bu program kapsamında kadın girişimcilere iş hayatında başarılı olmalarını sağlayacak eğitim programı verilecek. Bu programı tamamlayan kadınlara iş geliştirme hibesi adı altında toplamda 765 bin TL ödeme yapılacak. 

KADIN GİRİŞİMCİLERE İŞ GELİŞTİRME HİBE KREDİSİ NASIL ÖDENECEK?

Yapılan eğitimleri tamamlayan kadınlara jüri tarafından yapılacak seçim sonrasında işletmelerini geliştirmede destek olmak amacı ile hibe para desteği verilecek. 

Jüri tarafından seçilen 29 kadına 25 bin lira ve bir kadın girişimciye de 40 bin lira olmak üzere toplam 765 bin lira hibe para ödenecek. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)