Güncel Faiz Oranlarıyla QNB Finansbank İhtiyaç ve Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank müşterilerinin hem acil nakit para ihtiyaçları için kredi olanağı sunuyor hemde kredi kartı borçları için transfer kredisi veriyor.

Güncel Faiz Oranlarıyla QNB Finansbank İhtiyaç ve Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank müşterilerinin hem acil nakit para ihtiyaçları için kredi olanağı sunuyor hemde kredi kartı borçları için transfer kredisi veriyor. 3 ay ödeme erteleme, kolay ödeme ve müşteriye özel kredi kampanyaları sunan QNB Finansbank ayrıca kişinin kredi notuna göre özel faiz oranı uyguluyor.

Yılın son ayında bankaların kredi maliyetleri yüksek seviyelerde. Politika faiz oranlarının yükselmesiyle birlikte artan kredi faiz oranları ihtiyaç kredisinde ortalama yüzde 1.40 bandının üzerinde. Bu oranın altında bir kaç banka kredi sağlıyor. Bunların dışında kredi faiz oranları yüzde 2 seviyesinin üzerinde olan bankalar bulunuyor.QNB FİNANSBANK KREDİ OLANAKLARIQNB Finansbank kasım ayı sonunda ve aralık ayı başında kredi olanaklarında güncellemelere gitti. Banka müşterilerine sağladığı tüm kredilerde oranları yenilerken ödeme sürecinde sağladığı avantajları değiştirmedi. Bu kapsamda müşteriler kolay ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi ve borç transfer kredisi kullanabilecekler. Banka bu iki kredi için müşterilerine eşit faiz oranları ve eşit ödeme kolaylıkları sağlıyor. QNB Finansbank tarafından sağlanan ödeme kolaylıkları arasında 36 ay vade imkanının yanında 3 ay ödeme erteleme fırsatı bulunuyor. Borç erteleme iki kredi için de sunulan ortak avantajlardan. Banka bunun dışında müşterilerin aylık hane gelirlerine göre artan ödemeli, azalan ödemeli, serbest ödemeli seçenekler sunuyor. 10.000 TL kredi için ödeme planıQNB Finansbank üzerinden 10 bin TL ihtiyaç kredisi ve 10 bin TL borç transfer kredisi için sunulan faiz oranları eşit olduğundan ödeme planları da aynı olacaktır. Bu kapsamda bankadan 10.000 TL kredi kullanılırsa ödemeler tabloya göre yapılacak.

Borç transfer kredisi ve ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank'a başvuru yapacak müşteriler, internet ve mobil bankacılık üzerinden anında başvurularını bankaya iletebilirler. Emlak365.com


Yorumlar (0)