Taksitlerini Sizin Belirleyeceğiniz Günde 10 Liraya 8000 TL İhtiyaç Kredisi

Bankalar hafta sonuna girmeden hemen önce ihtiyaç kredisi faiz oranlarını değiştirdiler.

Taksitlerini Sizin Belirleyeceğiniz Günde 10 Liraya 8000 TL İhtiyaç Kredisi
Bankalar hafta sonuna girmeden hemen önce ihtiyaç kredisi faiz oranlarını değiştirdiler. Çok sayıda banka faiz oranlarında bir kaç puanlık düzenlemeler yaparken en düşük faiz oranı bu süreçte yükseldi. Daha önceki dönemde yüzde 1.29 olan faiz oranı daha da yüksek seviyelere çıktı.

BANKALARDAN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ DÜZENLEMESİ

Şubat ayının ikinci haftasında bankaların yeni kredi kampanyaları geldi. Sevgililer günü öncesinde ilan edilen bu kredi kampanyalarında bankalar maliyet oranlarında indirim olanağı sundular. Yüksek limit fırsatlarının yer aldığı ihtiyaç kredisi kampanyalarında müşteriler ödemelerini kendi belirledikleri ödeme seçenekleri ile yaptılar. Özel bankalardan gelen bu kredi hamleleri hafta sonu öncesinde değişti. Bankalar kredi fırsatlarında faiz oranlarını yükseltirken en düşük maliyetli kredi de yüzde 10'luk bir yükselme oldu.

QNB Finansbank müşterilerine Şubat ayı başında yayımladığı bir duyuru ile yüzde 1.29 ile kredi sağlayacağını bildirdi. Banka bu kredi kampanyasında ek ödeme seçenekleri de sunarken müşteriler için daha düşük maliyetli bir kredi olanağı sunuldu. Ancak son güncelleme ile QNB Finansbank'ta ihtiyaç kredisinde güncellemeye gitti.

AYLIK 297 TL'YE 8000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank tarafından ilan edilen yeni dönem ihtiyaç kredisi kampanyasında, faiz oranı diğer bankalara göre daha düşük düzeyde açıklandı. Daha önce yüzde 1.29 ile kredi sağlayan banka bundan sonraki günlerde müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanımlarını yüzde 1.39'luk faizlerle sağlayacak. QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasında yer alan ödeme kolaylıkları da önümüzdeki günlerde devam edecek.

Ödeme Planı

Yüzde 1.39 faiz oranıyla, 36 ay vadeli 8000 TL kredi kullanılmak istendiğinde oluşan ödeme planı şu şekilde;İLK ÖDEMELER 3 AY SONRA

QNB Finansbank tarafından ilan edilen yüzde 1.39'luk faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri için banka farklı ödeme planları hazırladı. Bu ödeme planlarında yer alan ilk fırsat ilk taksitin 3 ay sonra olması. Bunun dışında banka müşterilerin aylık gelir durumlarına bağlı bir ödeme planı hazırlayabileceğini ilan etti. Müşteriler kendileri nasıl bir ödeme planı talep ediyorlarsa ilgili banka görevlisi ile bu kapsamda bir tablo hazırlayacaklar. Şubat ayının üçüncü haftası itibariyle duyurulan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi ayın son günlerine kadar devam edecek.

Emlak365.com
Yorumlar (0)