Günde 10 TL'ye 8 Bin TL İNG Bank İhtiyaç Kredisi! Onay Sonrası ATM Hesabında

İNG bank ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla nakit ihtiyacını gidermek isteyenlere sunulan faiz oranları ve örnek ödeme tablosunu 36 ay vadeli 8.000 TL kredi üzerinde hesapladık.

Günde 10 TL'ye 8 Bin TL İNG Bank İhtiyaç Kredisi! Onay Sonrası ATM Hesabında
İhtiyaç kredisi kullanacaklar için İNG Bank ihtiyaç kredisi kolay ödeme seçenekleri ile ön plana çıkan bankalardan bir tanesi. Banka müşterilerine esnek ödeme seçeneklerinin yanında talep edilmesi durumunda ilk taksitin daha sonra ödenmesini sağlıyor.

İNG Bank'ın güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla kredi kullanacaklar için sağlanan tüm imkanları hesaplama ekranı üzerinden aktarıyoruz.

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İNG Bank müşterilerine en düşük faiz oranlarından birini sağlayan bankalardan bir tanesi. Banka düşük faiz oranının yanı sıra hızlı başvuru, şubeye gitmeden kredi kullanımı ve müşterilerin talepleri doğrultusunda esnek ödeme seçenekleri sunuyor.

Bankanın sağladığı en önemli özelliklerin başında yüzde 1.44 aylık faiz oranı. Mart ayı ortasında tüm bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları göz önünde bulundurulduğunda İNG Bank'ın sağladığı oran ilk sıralarda yer alıyor. İNG Bank'ın sağladığı aylık yüzde 1.44 faiz oranı yıllık yüzde 17 ile yüzde 18 bandında bulunuyor.

3 AY ERTELEME

İNG Bank müşterilerine 3 ay ödeme erteleme olanağı sağlıyor. Mart ayında kredi kullanıp ödemelerini daha sonra yapmak isteyenler için banka Mart ayında kullan Haziran ayında ödemeye başla seçeneği sunuyor. Ödeme erteleme fırsatına dair İNG Bank şu bilgiyi verdi.

"3 ay erteleme kampanyası 5.001-50.000 TL arasındaki tutarlar için ve 36 ay vadeye kadar uygulanır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur. Bu kampanyadan, 31 Mart 2021’e kadar yararlanabilirsiniz."

GELİR DURUMUNA GÖRE ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ

Müşterilerin gelir durumu yada gelir planlamalarına göre özel ödeme seçenekleri sunulabiliyor. Her ay ödeme yerine 2 ayda bir yada 3 ayda bir ödemeli seçeneklerin yanında artan taksitli, azalan taksitli ödeme seçenekleri de ödeme planları arasında yer alıyor.

GÜNDE 10 TL'YE 8.000 TL KREDİİNG Bank ihtiyaç kredisi paketiyle ihtiyaçlarını giderecekler için sunulan ödeme planlarına bakıldığında, 8.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini ayda 300 TL taksitle yapacak. Bu ödeme planına göre günde 10 TL'ye kredi kullanılmış olacak. Geri ödemeler aylık yüzde 1.44 faiz oranıyla ve 36 ay vade ile yapılabilecek. Talep eden müşteriler 12 veya 24 ay vadeli ödeme planı oluşturabilirler ancak faiz oranları vade sürecine göre değişmiyor.
Yorumlar (0)