Günde 12 TL Taksitle 10000 TL 3 Ay Ertelemeli Sonbahar Kredisi Fırsatı QNB Finansbank'ta

Bankaların yükselen kredi faiz oranları sonrasında oluşan rekabet daha da büyüdü. Bankalar süreçte düşen ihtiyaç kredisi talebi nedeniyle daha fazla kişiye ulaşmak adına ertelemeli kredi kozunu masaya sürdü. Bu bankalardan biri de QNB Finansbank oldu. Finansbank şimdi al 2021'de öde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterileri için 3 ay ertelemeli sonbahar kredisi kampanyası başlattı. İşte 3 ay ertelemeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi hesaplama!

Günde 12 TL Taksitle 10000 TL 3 Ay Ertelemeli Sonbahar Kredisi Fırsatı QNB Finansbank'ta

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş ve dolar kurundaki oynaklık nedeni ile Merkez Bankası Ağustos ayında parasal sıkılaşma politikası uygulamasına geçiş yapmak zorunda kalmıştı. 

Yapılan güncellemeler ve müdahaleler sonrası bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken ihtiyaç kredisi kampanyaları da bundan payını almış, ihtiyaç kredisi faiz oranları sert bir şekilde yükselmişti. 

QNB FİNANSBANK HER TÜRLÜ ACİL NAKİT PARA İHTİYACINDA YANINIZDA! 

Finansbank tarafında yapılan yeni kampanya duyurusu ile her türlü nakit ihtiyacınız için 3 ay ertelemeli kredi başvurusu seçeneği sundu. 

Banka tarafından yapılan açıklamada en fazla 36 ay vadeli olmak üzere ilk 3 ayı ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi desteği verileceği ilan edilirken en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.19 olarak ilan edildi. 

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ 36 AY VADELİ 10000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 

Düzenlenen kampanya kapsamında 10 bin lira ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin 36 ay vadeli kredi paketinde aylık taksit tutarı 357,20 TL olarak gerçekleşti. 

Böylelikle günlük 12 TL taksitle 10 bin lira kredi kullanabiliyor, ödemesine ise 3 ay öteleme imkanı ile 2021 yılında başlayabiliyorsunuz. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU EVRAKLARI NELERDİR?

Genel Belgeler: Başvuru formu Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret Adres Kayıt Sistemi'nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş) Gelir Belgesi (Gerekli görülmesi halinde)

Kredilere Göre Farklılık Gösteren Belgeler: Varsa tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları, mevduat ve diğer gelir belgeleri Yapılacak inceleme sonrasında bankamızın ilave belge ve teminat talep hakkı saklıdır. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kredi başvurusu için QNB Finansbank şubeleri, QNB Finansbank internet sitesi, mobil şube, cep şube ve 0850 220 8 573 numaralı  Alo Finansbank kredi hattı numarası üzerinden işlemler yapılabilmektedir. 

QNB FİNANSBANK SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, SMS KREDİ BAŞVURU NUMARASI KAÇ?

SMS ile ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler ise başvurularını kimlik numaralarını 5030 cep telefonu numarasına göndererek yapabilmektedir. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)