Günde 13 TL Taksitle TEB İlkbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB müşterilerine Nisan 2021 döneminde geçerli olacak olan ‘İhtiyaç Çoksa Kredin Çok’ kampanyasını başlattı. TEB İlkbahar İhtiyaç Kredisi kampanyası adıyla duyurulan kredi paketinde ilk ödeme Temmuz 2021’de başlıyor.

Günde 13 TL Taksitle TEB İlkbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Nisan ayının kredi kampanyaları bankalar tarafından bir bir duyuruluyor. Bu kampanyalardan bir tanesi de TEB’den geldi. Müşterilerinin şartları sağlamaları durumunda kampanyalı kredi paketinden faydalanabileceğini ilan eden TEB, hem kredi özelliklerini hem kredi şartlarını ilan etti.

TEB İLKBAHAR İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

TEB tarafından duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan ilk avantaj ödemelere dair oldu. Bankanın ihtiyaç kredisi paketinde yer alan faiz oranları politika faiz oranları kapsamında yüksek bir bantta yer alıyor.
Bu kapsamda TEB müşterilerine ödeme erteleme fırsatının yanında kendilerine göre belirleyecekleri kolay ödeme seçenekleri de sağlıyor. TEB müşterilerine talep etmeleri durumunda farklı zaman aralıklarıyla ödeme imkanı sağlarken gelir durumuna göre de özel ödeme koşulları sağlıyor.TEB KREDİ PAKETİNE BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN

TEB müşterilerinin ihtiyaç kredisi paketlerinden yararlanmaları için kredi puanlarının çok yüksek olmasını ve çok güvenilir seviyede olmalarını istiyor. TEB’in ilan ettiği en düşük faiz oranından faydalanmak isteyenler için banka kredi puan şartını 1850 olarak açıkladı.

Müşterilerin ihtiyaç kredisi puanları 1900 puan üzerinden 1850 veya üzerinde değilse daha farklı bir faiz oranıyla ödeme yapacaklar. Bu durumda TEB müşterilerine uygulayacağı faiz oranlarını kişiye özel belirleyecek. Kredi puanı ne kadar yüksek olursa faiz oranı o kadar uygun olacak.TEB KREDİ ÖZELLİKLERİ

TEB ilkbahar ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere aylık yüzde 1.60 faiz oranı uygulanacak. Ancak bu koşul ilan edildiği gibi KKB puanı 1850 ve üzeri olanlar için geçerli olacak. Kredi puanı düşük, riskli grupta bulunan müşterilere özel bir faiz oranı uygulanacak.

Banka müşterilerine ayrıca 3 ay ödeme erteleme imkanı sağlıyor. Nisan 2021 döneminde bankadan ihtiyaç kredisi kullanacaklar ilk taksit ödemelerini Temmuz ayında yapabilecekler. Bunun yanında 26 ay vade ve esnek ödeme seçeneklerinden de yararlanacaklar.

10.000 TL KREDİ GÜNDE 13 TL TAKSİTLE

TEB kredi paketi kapsamında 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini aylık 387 TL taksitle yapacak. 10.000 TL kredi 36 ay vade ile kullanıldığında günlük ödenmesi gerek 13 TL olarak uygulanacak. Kredinin yıllık maliyeti ise yüzde 26.1 seviyesinde olacak.

TEB Nisan 2021 dönemi ilkbahar ihtiyaç kredisi kampanyası için başvurular, banka şubeleri ile birlikte bankanın online işlemleri üzerinde de yapılabilecek.
Yorumlar (0)