Günde 6 TL Taksitle QNB Finansbank'tan 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye'de nakit ihtiyacı olan vatandaşların sayısı her geçen gün artarken ihtiyaç kredilerine başvuru sayıları da bu oranda yükselmeye devam ediyor. QNB Finansbank da müşterilerine hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi veriyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Günde 6 TL Taksitle QNB Finansbank'tan 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye'de tam kapanma sokağa çıkma yasakları vatandaşların bütçelerinde olumsuz bir etki bıraktı. Çok sayıda işletme faaliyetine son verirken oluşan bütçe açıkları da nakit ihtiyaçlarını yükseltti. Vatandaşlar borçlarını ödeyebilmek için ekstra nakit tedarik sıkıntısı yaşamaya başladılar. Bu problemin en kolay geçici çözüm yolu ise bankalar tarafından verilen ihtiyaç kredileri oldu.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar hemen ve kolay bir şekilde kradi imkanı tanuıyan bankalardan yana tercihlerini kullanmaya başladılar. İhtiyaç kredisi faiz oranları açısından piyasanın en avantajlı bankalarından birisi olan QNB Finansbank da bundan dolayı ciddi bir talep ile karşı karşıya kaldı. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası son günlerin en çok araştırılan kredi konularından birisi oldu.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına yönelik yeni bir bilgilendirme açıklaması yaptı. Bu açıklamaya göre QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,44'ten başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. İhtiyaç kredilerinin yasal azami vade süresini müşterilerine sonuna kadar tanıyan QNB Finansbank, bu kredilerde 36 aya kadar vade imkanı veriyor. Ayrıca dileyen müşterilere kolay ödeme planları da sunan QNB Finansbank bu şekilde de cazip bir kredi kampanyası oluşturmuş oldu.

5 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan acil nakit ihtiyaçları için 36 ay vadeli 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanıldığında oluşacak maliyet tablosu merak ediliyor. Bu şartlarda kullanılan bir kredi için müşteriler QNB Finansbank'a her ay 187 TL kredi taksiti ödüyorlar. Günlük hesaplama yapıldığında ise müşteriler günde 6 TL taksitle QNB Finansbank'tan 5 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Vade sonunda ise müşterilerin QNB Finansbank'a ödeyecekleri toplam tutar 6.757 TL oluyor.

Yorumlar (0)