Günde 6 TL'ye 5.000 TL Hızlı Hazır Kredi QNB Finansbank'ta

QNB Finansbank müşterilerine kolay ve esnek ödeme seçenekleri ile kredi imkanı sunuyor. Ekim ayı ortasında ihtiyaç kredisi kullanma ihtiyacı duyan müşterilerine ise banka şubelerine gitmeden hızlı hazır kredi imkanı sunuyor. 36 ay vade imkanı sunan banka müşterilerin talep etmesi durumunda 3 ay ödeme erteleme imkanı sunuyor.

Günde 6 TL'ye 5.000 TL Hızlı Hazır Kredi QNB Finansbank'ta

Küçük çağlı borçları veya ihtiyaçları için tüketici kredisi kullanacak olanlar için bankaların, mini kredi paketleri bulunuyor. 

Bu mini kredi paketilerinde müşteriler banka şubelerine gitmeden online başvuru işlemleri ile ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Hızlı bir şekilde değerlendirilen ve olumlu olması sonucunda onaylanan kredi paketlerinden birisi de QNB Finansbank'ta. 

YÜZDE 1.19 FAİZ ORANIYLA AYLIK 178 TL TAKSİTLE İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi olanaklarında müşterilere çeşitli imkanlar sağlanıyor. 

Bankanın bu kredi kampanyalarında kişiye özel oranlar uygulanırken standart konut kredisi kullanımlarında ise yüzde 1.19 faiz oranı uygulanıyor. QNB Finansbank'ın bu faiz oranı çok sayıda bankadan daha düşük maliyetli olsa bile kredi puanı yüksek olanlar için geçerli. Kredi puanı çok düşük olması durumunda faiz oranları değişebilir. 

Banka müşterilerine düşük faiz yanında ödeme sürecinde de kendisine özel seçenekler sunuyor. 

Müşteriler kredi ödemelerini istemeleri durumunda 3 ay ertelemeli şekilde yapıyorlar. Bunun dışında en fazla 36 ay vade imkanı sunan banka müşterilerinin gelir düzey ve durumlarına göre esnek ödeme seçenekleri de sunabiliyor. 

5.000 TL Kredi Ödeme Planı

QNB Finanbank'ın ihtiyaç kredisi özellilkleri ile 5.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri yüzde 1.19 faiz oranı ve 36 ay vade ile ödemelerini aşağıda yer alan tabloya göre yapacak.

Emlak365.com

Yorumlar (0)