Günde 9.5 TL'ye Halkbank'tan 7500 TL Hızlı Kredi Anında ATM'de

Halkbank kredi kullanmak isteyenler için Nisan 2021 dönem kampanyalarını ilan etti. Banka müşterilerine diğer birçok bankaya oranla daha düşük faizle kredi sağlarken bunun yanında hızlı kredi olanağı ile müşterilerin taleplerini yanıtlıyor.

Günde 9.5 TL'ye Halkbank'tan 7500 TL Hızlı Kredi Anında ATM'de
Halkbank müşterilerinin ihtiyaç kredisi taleplerini Nisan 2021 fırsatları ile yanıtlıyor. Emeklilere özel, kamu çalışanlarına özel, işçilere özel ve maaşını Halkbank'tan alanlara özel kredi sağlayan banka düşük faiz, ödeme erteleme, hızlı kredi ve esnek ödeme planı seçenekleri sunuyor.

HALKBANK'TAN KAMPANYALI KREDİ

Halkbank kampanyalı kredi kapsamında maaş müşterilerine düşük faiz oranı sunuyor. Çok sayıda bankada faiz oranlarının yüzde 1.60 bandının üzerinde olduğu bazı bankalarda bu oranın yüzde 2.00'yi aştığı bahar sürecinde Halkbank aylık yüzde 1.51 faizle kredi sağlıyor.

Halkbank'ın maaş müşterilerine sunduğu en önemli özellik ise yüksek kredi limiti. Çalışanlar, emekliler ve diğer iş kollarında yer alan Halkbank müşterileri 100.000 bin TL'ye kadar kredi olanağından faydalanabilirler.

İhtiyaç kredisi kapsamında belli bir limite kadar olan tutarı kısa sürede onaylayan banka müşterilerinin hesaplarına yatırıyor. Müşteriler düşük limitli kredi kredilerini ATM'den anında kullanabilirler. Ancak müşterilerin ihtiyaç kredisi talepleri daha yüksek limitle olursa banka şubelere gelinmesi gerektiği bildirdi.

HANGİ ÖZELLİKLER SUNULUYOR

Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacaklar için geri ödeme süreci tüm bankalarda da uygulanan standart vade kapsamında 3 yıl olarak uygulanıyor. Müşteriler ister 3 bin TL, isterlerse 100.000 TL kredi kullansınlar ödemelerini en fazla 36 ay vadede tamamlamak zorundalar.

Bunun yanında bankanın sağladığı en önemli avantajlar ödeme sürecine dair.

İhtiyaç kredisi kullanımlarında talep eden müşteriler kredilerini 3 ay süreyle erteleyebilirler. Nisan ayında kredi kullanacaklar ilk taksit ödemelerini Temmuz ayında yapabilirler. İhtiyaç kredisi ödemeleri için sağlanan tek avantaj erteleme değil. Yine talep eden müşteriler aylık gelir durumu ve kazanca göre 2 ayda bir, 3 ayda bir, artan, azalan taksitli ödeme planlarını seçebilirler.

GÜNDE 9.5 TL'YE 7500 TL KREDİHalkbank'ın sunduğu 36 ay vade ve yüzde 1.51'lik faiz oranıyla kredi kullanacaklar için maliyet tablosu yukarıda yer aldığı gibi. 7500 TL kredi çeken bir müşteri geri ödemeleri 36 ay vadede yapmak isterse günlük 9.5 TL aylık 285 TL'ye kredi borcunu ödeyebilir.

Kredi kullanan vatandaşlar için talep edilen bu 7500 TL'lik kredi online başvuru işlemleri ile alınabilir. Banka müşterilerinin başvurularının ardından talep edilen tutarı hesaba yatırır ve müşteriler kredilerini ATM'den çekebilirler.
Yorumlar (0)