Günlük 25 TL'ye 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Halkbank'tan Emeklilere Özel Veriliyor

Halkbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi sağlıyor. Banka nakit ihtiyacı olan emeklilere avantajlı faiz oranlarıyla 100.000 TL'ye kadar kredi veriyor. İşte sağlanan krediye ilişkin detaylar.

Günlük 25 TL'ye 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Halkbank'tan Emeklilere Özel Veriliyor
Emekli vatandaşlar için kamu bankalarının çok özel kredi kampanyası bulunuyor. Bu kampanyalardan bir tanesi de Halkbank'ın sağladığı Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi. Banka emeklilerin çok yüksek limite kadar olan kredi taleplerini bu kredi paketiyle karşılıyor.

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ

Halkbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisinde emekli vatandaşlar, 100 bin TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarını mutlu emekli kredi paketinden karşılayabilirler. Banka emeklilerin bu kredi paketinden faydalanabilmeleri için özel şartların olduğunu duyurdu.

Bu şartların en önemlisi emeklilerin maaşlarını Halkbank'a taşımaları.

Emekli maaşını Halkbank'tan bünyesinden alıyor olanlar yada önümüzdeki 3 yıllık süreç boyunca emekli maaşını Halkbank'a taşıyanlar mutlu emekli kredisinden faydalanabilirler. Banka maaş müşterisi olan emeklilere ayrıca düşük limitli krediler için mini emekli ihtiyaç kredisi sağlıyor.

Mutlu Emekli Kredisi Nedir?

Halkbank söz konusu krediye dair açıklamasında "Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,51’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir." bilgisini verdi.

MUTLU EMEKLİ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ

Halkbank'tan maaş alan emekliler mutlu emekli kredisinden faydalanmak istediklerinde özel ödeme seçeneklerinden faydalanırlar. Aylık eşit taksitli ödeme seçeneklerinin yanı sıra müşterilerin gelir gider durumlarına göre farklı imkan sunan banka 5 farklı seçenek sağlıyor.

Bankanın açıkladığı seçenekler ile emekliler ihtiyaç kredilerini Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak ödeyebilirler.

GÜNDE 25 TL'YE 20 BİN TL KREDİHalkbank'ın sağladığı tüm imkanlar ile 20 bin TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir müşteri günde 25 TL'ye 20 bin TL kredi kullanabilecek. Geri ödemeler aylık 736 TL ile 36 ayda tamamlanacak.

BAŞVURU KANALLARI

Emekliler ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için mobil uygulama üzerinden, internet bankacılığından yada banka şubelerinden başvurularını yapabilirler.
Yorumlar (0)