Halkbank 0.37 Faizli Şimdi Al Mayıs 2021'de Öde 6 Ay Ödemesiz 25 Bin TL İhtiyaç Destek Kredisi Veriyor!

Devlet bankaları listesinde bulunan Halkbank pandemi nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren kişilere destek kredileri ile büyük avantajlar sunmaya devam ediyor.

Halkbank 0.37 Faizli Şimdi Al Mayıs 2021'de Öde 6 Ay Ödemesiz 25 Bin TL İhtiyaç Destek Kredisi Veriyor!

Devlet bankaları listesinde bulunan Halkbank pandemi nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren kişilere destek kredileri ile büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. Halkbank 6 ay ertelemeli kredi paketi başvuru rekoru kırmaya devam ederken kredisini bugün çekenler ilk taksit ödemesine 2021 yılının Mayıs ayında başlayacaklar. Halkbank esnaf destek paketi kapsamında aranılan kriterleri taşıyan kişilere 0.38 faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor. Halkbank esnaf kredisi nedir, esnaf destek kredi paketi başvurusu nereden, nasıl yapılır, internetten başvuru linki ne, 0.37 faizli kredi nedir, kimler yararlanabilir, başvuru şartları nelerdir?

Pandemi nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de ekonomik dalgalanmaya neden olurken vatandaşlara destek kamu bankaları tarafından veriliyor. Pandemi nedeni ile olumsuz etkilenen ve maddi zorluk yaşayan vatandaşlara, esnafa ve KOBİ'lere özel olarak destek kredisi imkanı sunan Halkbank bu konuda kara gün dostu olduğunu bir kere daha göstermiş oldu. HALKBANK 6 AY ERTELEMELİ 25 BİN TL ESNAF KREDİSİ BAŞVURU LİNKİ! İNTERNETTEN İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?Halkbank destek kredisi başvurusu için isteyen kişiler Halkbank şubeleri üzerinden isteyen kişiler ise Halkbank sitesi üzerinden internetten başvuru yapabilecekler. Halkbank Destek Kredisi Başvuru Linki İçin Burayı TIKLAYINIZ.... Bu linki tıkladığıınz anda aşağıda yer alan resimlerde görmüş olduğunuz başvuru ekranı karşınıza çıkacak. Burada yer alan ve sizden istenen bilgileri eksiksiz ve  doğru bir şekilde doğrunun. Tüm bilgileri girip, doğruluklarını kontrol ettikten sonra formu onaylayın. Formu inceleyen Halkbank yetkilileri tarafından size geri dönüş yapılarak Halkbank kredi başvuru sonucu tarafınıza iletilecektir. Bankaların kredi haberlerini anlık olarak takip etmek isterseniz:Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ  6 AY ERTELEMELİ 0.37 FAİZLİ 25 BİN TL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER, KİMLER ESNAF DESTEK KREDİSİ ALABİLİR?Kredi başvurusu onaylanan kişilere Halkbank ilk 6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere 25 bin liraya kadar esnaf destek kredisi verecek. Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları ise şu şekilde sıralanıyor;Kredi başvuru formu dolduran kişinin esnaf olması, Esnaf olduğunu vergi levhası ile kanıtlaması ya da vergi levhasını ibraz etmesi. HALK BANKASI 6 AY ERTELEMELİ 0.37 FAİZLİ ESNAF DESTEK KREDİSİ NEDİR?Halk Bankası tarafından korona virüs destek paketleri arasında kullanıma sunulan özel kredi ürünüdür. Halk Bankası işletme kredisi adı verilen pakette esnafa özel düşük faizli nakit para desteği sağlanacak. Bu kapsamda kredi kullanan esnafa yıllık yüzde 4.5 faiz oranı uygulanırken kredi paketinin aylık taksit oranı ise yüzde 0.37 olarak gerçekleşiyor. Söz konusu kredi paketinden yararlanan esnafa 6 ay ödemesiz dönemli nakit para desteği sağlanırken kredinin vadesi ise 36 ay ile sınırlandırılıyor. Başvurusu kabul edilen esnafa banka 25 bin liraya kadar nakit para desteği sağlıyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)