Halkbank 6 Ay Ertelemeli 25 Bin TL Destek Kredisi Paketi! 0.38 Faiz Oranı İle İhtiyaç Kredisi İnternetten Başvuru Linki

Pandemi nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken bu noktada vatandaşa en büyük desteği kamu bankaları veriyor.

Halkbank 6 Ay Ertelemeli 25 Bin TL Destek Kredisi Paketi! 0.38 Faiz Oranı İle İhtiyaç Kredisi İnternetten  Başvuru Linki

Pandemi nedeni ile vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken bu noktada vatandaşa en büyük desteği kamu bankaları veriyor. Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank destek kredisi paketleri ile hem vatandaşın hem de esnafın kara gün dostu olduğunu bir kere daha gösterdi. Halkbank ekonomik istikrar kalkanı paketi kapsamında açıklamış olduğu esnaf destek paketi kapsamında aranılan kriterleri taşıyan kişilere 0.38 faiz oranı ile kredi desteği sağlıyor. Halkbank esnaf kredisi nedir, esnaf destek kredi paketi başvurusu nereden, nasıl yapılır, internetten başvuru linki ne?

Kamu bankaları vatandaşın kara gün dostu olmaya devam ediyor ve elini her zamanki gibi taşın altına koymaya devam ediyor. Devlet bankaları arasında yer alan Halkbank destek kredisi paketleri ile vatandaş ve esnafa nakit para desteği sunuyor.Devlet bankalarının kredi destek paketleri ile vatandaşa nakit para desteği tüm hızı ile sürüyor. Bu bankalardan biri de Halkbank olarak öne çıktı. Halk Bankası destek kredisi paketleri ile vatandaşa 6 aya kadar ödemesiz dönemli olmak üzere 25 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği sunacak. HALK BANKASI 0.38 FAİZ ORANI İLE DESTEK KREDİSİ VERİYOR! İŞLETME KREDİSİ NEDİR, NASIL KULLANILIR?Banka tarafından yapılan açıklamada Halkbank esnafa özel destek kredisi vereceğini duyurdu. Halk Bankası işletme kredisi adı verilen pakette esnafa özel düşük faizli nakit para desteği sağlanacak. 

Bu kapsamda kredi kullanan esnafa yıllık yüzde 4.5 faiz oranı uygulanırken kredi paketinin aylık taksit oranı ise yüzde 0.38 olarak gerçekleşiyor. Söz konusu kredi paketinden yararlanan esnafa 6 ay ödemesiz dönemli nakit para desteği sağlanırken kredinin vadesi ise 36 ay ile sınırlandırılıyor. Başvurusu kabul edilen esnafa banka 25 bin liraya kadar nakit para desteği sağlıyor. HALKBANK ESNAF DESTEK KREDİSİ BAŞVURU LİNKİ İLE İNTERNETTEN BAŞVURU EKRANI İŞLEMLERİ Halkbank Destek Kredisi Başvuru Linki İçin Burayı TIKLAYINIZ.... Yukarıdaki linki tıkladığınız anda karşınıza gelecek olan ekranda yer alan kredi başvuru bilgilerini eksiksiz olarak doldurun ve başvuruyu tamamlayın. Bankaların kredi haberlerini anlık olarak takip etmek isterseniz:Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?Esnaf destek kredisi başvurusu için kimlik belgesi ve vergi levhası sunulması yeterli olacak. Esnaf Oda Kayıt ve Sicil Belgesi banka tarafından zorunlu tutulmayacak ve bu belgenin sorgulaması Halkbank tarafından yapılacak. HALKBANK KREDİ DESTEK PAKETİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?Krediden yararlanmak isteyen kişilerin esnaf olması ve vergi levhası bulunması zorunluluğu aranmakta olup başvuru şartlarını taşıyan kişilerin doldurmuş oldukları form değerlendirilecek olup onay alan kişilere 25 bin liraya kadar nakit para desteği sağlanacaktır. Emlak365.com


Yorumlar (0)