Halkbank 9 Ay Ödemesiz Dönemli 10000 TL Destek Kredisi Başvurusu Linki

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bunlardan biri de Halkbank tarafından düzenlendi.

Halkbank 9 Ay Ödemesiz Dönemli 10000 TL Destek Kredisi Başvurusu Linki
Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bunlardan biri de Halkbank tarafından düzenlendi. Halkbank destek kredisi paketi ile 9 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunuldu. 10 bin TL destek kredisi başvurusu!

Emlak365.com  / Kredi çekmek isteyen kişilerin ilk tercihleri kamu bankaları olurken özellikle de pandemi nedeni ile verilen destek kredileri vatandaştan yoğun ilgi görmeye  devam ediyor. Bunlardan biri de Halkbank destek kredisi olarak öne çıkıyor.

HALKBANK 9 AY ERTELEMELİ DESTEK KREDİSİ KAMPANYASI İLE 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİ! 

Koronavirüs salgını nedeni ile vatandaş ertelemeli kredi paketlerine yoğun ilgi gösterirken bu paketlerden biri de Halkbank tarafından kullanıma sunuldu. Halkbank tatil destek kredisi paketi ile 6 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunarken kredi ödemesinin birinci taksit tutarını tatil acentesi, ikinci taksit tutarını ise banka ödediği için vatandaş 9 ay ödemesiz dönemli kredi kullanma imkanı yakalamış oluyor.

HALKBANK TATİL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Halk Bankası tarafından kullanıma sunulan tatil destek kredisi için başvuru yapacak olan kişilerin anlaşmalı tatil acentesi üzerinden kredi başvuru formu doldurması gerekiyor.

Halkbank tatil kredisi anlaşmalı tur firmaları ETS Tur, Jolly Tur, Setur, Tatilbudur, Gezinomi, Touristica ve TatilSepeti olarak açıklandı. Tatilini bu şirketlerden satın alan kişilere Halkbank en düşük 2 bin 500 TL ve en yüksek 10 bin TL olmak üzere ihtiyaç kredisi desteği sağlayacak.

Bu kredi desteğinden yararlanmak isteyen kişilerin başvuruları seyahat acenteleri üzerinden bankaya ulaştırılacak. Kredi başvurusu kabul edilene ön onay verilecek, ardından Halkbank İnternet Şubesine giriş yapılarak; Kredi > Bireysel Kredini Kullan > Onaylı Tatil Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredi hesaba aktarılabilecek.

36 ay vadeli 6 ay ertelemeli, 9 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,21 seviyesine denk gelirken kredinin aylık taksit ödemesi ise 10 bin TL destek kredisi paketi için 474 lira olarak gerçekleşecek.
Yorumlar (0)