Halkbank Bayram Kredisi! Günde 6 TL Taksitle 5 Bin TL Hızlı Kredi

Bayram kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Halkbank acil nakit paraya ihtiyacım var diyen müşterileri için hızlı kredi desteği sunuyor. Halkbank hızlı kredi paketi ile 50 bin liraya kadar nakit para desteği sağlarken 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi paketinin aylık taksit ödemesi sadece 191 lira olarak gerçekleşecek.

Halkbank Bayram Kredisi! Günde 6 TL Taksitle 5 Bin TL Hızlı Kredi

Pandeminin yarattığı ekonomik dalga her geçen gün büyümeye devam ederken süreçte nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin banka kredilerine olan talebi giderek artıyor. Bu süreçte yükselen kredi faiz oranları vatandaşların sırtındaki yükü arttırırken bankaların bayram kredisi kampanyaları daha uygun koşullarda kredi kullanımına olanak sağladığı için yakından takip ediliyor. 

Bu bankalardan biri de Halkbank olarak öne çıkarken devlet bankası olması nedeni ile daha düşük faiz oranları sunulması bankaya olan talebi arttırıyor. Halkbank bayram kredisi adı altında bu sene özel kampanya vermezken ihtiyaç kredisi paketlerinde farklı destekler sağlamayı tercih etti. Bunlardan biri de Hızlı kredi paketi oldu. 

HALKBANK HIZLI KREDİ NEDİR, İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan Halkbank hızlı kredi paketinde bireysel müşterilerin kullanımı için sunulan özel kredi ürünüdür. Paket kapsamında 50 bin liraya kadar olan kredi taleplerine destek verilmekte olup Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu Halkbank bireysel internet şubesi, Halkbank internet sitesi, Dialog ve mobil bankacılık uygulamaları üzerinden de kabul edilmektedir. 

Düzenlenen kampanyada en az bin lira ve en fazla 5 bin liraya ihtiyaç kredisi desteği sağlanmakta olup başvuru sonucu aynı gün verilmektedir. Aynı gün içinde kredi başvuru onayı verilen kişilere kredi kullandırımı yapıldığı için kredi paketinin adı hızlı kredi olarak anılmaktadır. 

İhtiyaç kredisi paketinde 36 ay vadeli 5 bin TL kredi başvurusunda bulunan kişilerin aylık taksit tutarları 191 lira olarak gerçekleşirken günlük taksit tutarı ise 6,36 liraya denk gelmektedir.                                                 

Yorumlar (0)