Halkbank Bireysel Destek Kredisi Kampanyası! 36 Ay Vadeli 100 Bin TL Kredi Hesaplama Tablosu

Acil nakit paraya ihtiyacı olanlara Halk Bankası bireysel destek kredisi kampanyası ile 36 ay vadeli kredi kampanyası başlattı. Kredi kampanyası kapsamında yüksek limitli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere cazip faiz oranı seçenekleri sunulurken kredi üst limit sınırlaması uygulanmayacağı duyuruldu. Evini teminat gösterene kredi fırsatı kapsamında yüksek tutarlı kredi desteği sağlanacak.

Halkbank Bireysel Destek Kredisi Kampanyası! 36 Ay Vadeli 100 Bin TL Kredi Hesaplama Tablosu
Evimi ipotek gösterip kredi almak istiyorum diyen kişilere Halkbank ipotek karşılığı kredi kampanyası başlattı. Ev ipotekli kredi veren bankalar arasında yer alan Halkbank ipotekli kredi paketi ile teminat gösterilen konutun yüzde 80'ine kadar kredi kullanma imkanı sundu.

Düzenlenen kampanya yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanan kişilere hitap ederken bankaya ipotek gösterilen taşınmazın belirlenen satış değerinin yüzde 80'i oranında kredi kullanımına olanak sağlanacak.

HALKBANK BİREYSEL DESTEK KREDİSİ 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası arasında yer alan bireysel destek kredisi paketinde yapılan açıklamada "Kredi teminatına konut ipoteği alınarak gerçek kişilerin nakit ihtiyaçlarına yönelik kullandırılan Mortgage Yasası kapsamındaki kredimizdir. Bireysel Destek Kredisi ile sahip olduğunuz konutunuzu teminat olarak verip, yüksek tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı uzun vadede, cazip faiz ve ödeme koşulları ile karşılayabilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

Kampanyadan yararlanan kişilere konut üzerinden birinci dereceden ipotek alınarak teminat gösterilen konutun ekspertiz değerinin yüzde 80'i kadar kredi kullanma imkanı sunuldu. Yani konutun ekspertiz değeri 200 bin lira olarak belirlenirse bu durumda 160 bin liraya kadar kredi çekme imkanı ile başvurular alınacak.EV İPOTEKLİ KREDİ HESAPLAMA! 36 AY VADELİ 100 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ KAÇ TL?

Düzenlenen kampanya kapsamında en fazla 36 aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı sunulurken 36 ay vadeli 100 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları 3 bin 780 TL olarak gerçekleşecek. Kampanya kapsamında Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.54 olarak uygulanacak.
Yorumlar (0)