Halkbank Emekli Maaşını Taşıyan Emeklilere 5 Bin TL Kredi Veriyor!

Emeklilere kredi veren bankalar yakından takip edilirken devlet bankaları arasında yer alan Halkbank emekli maaş müşterileri için kredi kampanyasını duyurdu. Halkbank emekli mini kredi paketi kapsamında emekli maaşını Halkbank'a taşıyan emeklilere özel kredi desteği verileceği ilan edildi. İşte, kampanyanın detayları!

Halkbank Emekli Maaşını Taşıyan Emeklilere 5 Bin TL Kredi Veriyor!
Emeklilerin geçim derdi her geçen gün büyümeye devam ederken bankaların kredi kampanyaları da yakından takip ediliyor. Emeklilere 10 maaş faizsiz kredi desteği ne yazık ki halen onaylanmazken bankaların emekli maaş promosyonu ve kampanyaları ile sürüyor.

Bu kapsamda Halkbank'ta emeklilere özel ihtiyaç kredisi paketi sunarken emekli maaşını Halkbank şubelerine taşıyanlara yönelik olarak mini emekli kredisi kullanma imkanı sunulacak.

AYLIK 190 TL TAKSİTLE 5 BİN TL KREDİ! 

Düzenlenen kampanya kapsamında Halkbank emekli kredisi faiz oranı yüzde 1.51 olarak belirlenirken kredinin vadesi ise 36 ay ile sınırlandırıldı.

Halk Bankası tarafından yapılan açıklama ile söz konusu kredi paketinden emekli maaşını Halkbank şubelerinden alan ya da Halk Bankası'na taşımayı taahhüt eden kişilerin kampanyadan yararlanabilecekleri ilan edildi.Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan emeklilerin aylık kredi taksit tutarı 190 TL olarak gerçekleşecek. Halkbank kredi dosya masrafı olarak ise 26 TL ücret kesintisi yapılacak.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Mini emekli kredisi kullanmak isteyen kişilerin ihtiyaç kredisi başvurusu işlemleri Halkbank şubeleri üzerinden kabul edilirken pandemi nedeni ile dışarıya çıkmak istemeyen emeklilere yönelik olarak ise Halkbank internet şubesi ve Halkbank mobil şube uygulaması üzerinden de online ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanı sağlanacak.

İhtiyaç kredisi başvuru onayı verilen emeklilerin talep etmiş oldukları kredi tutarı hesaplarına yatırılırken bu sayede şubesiz kredi kullanma imkanı sunulacak.
Yorumlar (0)